Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد گیلان،با بیان اینکه استان گیلان یکی از هفت استان پایلوت یک هزار واحد مسکن مددجویی است، خاطرنشان کرد:این یک هزار واحد توسط سپاه در قالب هدیه رهبر انقلاب برای استان گیلان احداث شده است.

علیرضا محمدی در همایش بهره برداری از واحدهای مسکن محرومان استان گیلان که در سالن اجتماعات ناجا در رشت برگزار شد،اظهار کرد:این اقدام ارزشمند ماحصل زحمات مشترک کمیته امداد و سپاه است.

وی تقارن واگذاری یک هزار و 700 واحد مسکن مددجویی با ایام الله دهه فجر را به فال نیک گرفت و افزود:انقلاب اسلامی ایران به تعبیر رسای امام خمینی(ره) انقلاب محرومین و مستضعفین علیه مستکبرین بود. اگرچه همه اقشار در پیروزی انقلاب نقش داشتند،اما سهم و نقش طبقات محروم جامعه به مراتب درخشان تر،پررنگ تر و تعیین کننده تر بود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان گیلان،با بیان اینکه امام راحل 22 روز بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن 57 دستور تاسیس کمیته امداد را صادر کرد،یادآور شد:امام همگان را به خدمت رسانی بی منت به اقشار محروم فرا خواند و لذا نظام برآمده از انقلاب اسلامی گام های ارزنده ای در این مسیر برداشته و اهتمام جدی ورزیده است.

محمدی،با اشاره به تلاش نظام در مسیر خدمت به محرومان در سال های بعد از انقلاب،خاطرنشان کرد:تا رفع محرومیت ها فاصله زیادی داریم،اما امروز در سایه تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در جهت تامین نیازهای اساسی جامعه گام برمی داریم و نه تنها منتی بر خانواده های نیازمند و آبرومند نداریم،بلکه خود را منت پذیر آنان می دانیم،زیرا مردم ولی نعمت مسئولان هستند و خدمتگزاری مایه مباهات ماست.

وی با اشاره به تحقق وعده دکتر نوبخت مبنی بر تخصیص 22 میلیارد تومان در حوزه مسکن و معوقات محرومان گیلان،گفت: ساخت 500 واحد مسکن مددجویی، تامین 500 فقره کمک هزینه جهیزیه و پرداخت 8 میلیارد تومان از معوقات مسکن مددجویی گیلان از جمله مزیت های تحقق وعده دولت برای 3 هزار و 910 نفر با اعتبار بالغ بر 33 میلیارد و 500 میلیون تومان است. البته برنامه ما برای 3 هزار و 750 نفر بود که افزایش داشتیم.

این مقام مسئول،با بیان اینکه استان گیلان یکی از هفت استان پایلوت یک هزار واحد مسکن مددجویی است، خاطرنشان کرد: این یک هزار واحد توسط سپاه در قالب هدیه رهبر انقلاب برای استان گیلان احداث شده و تاکنون 95 درصد در اختیار خانواده ها قرار گرفته است. 700 واحد نیز توسط کمیته امداد استان احداث شده است.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان