Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : پروفسور کرمی گفت: مسئولی که توانایی انجام کار را ندارد از مردم عذرخواهی کرده و صندلی را برای جوانان خالی کنند.

پروفسور علی کرمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار کرد: برخی از مشکلاتی که در جامعه امروز وجود دارد به خاطر شعارزدگی و عدم توجه به محتوای شعارها و ارزش ها است که صرفاً برخی موارد بدون دقت در جامعه مطرح می شود.

وی با بیان اینکه مردم ایران انقلاب اسلامی را برپا کردند تا تبعیض و فساد از بین برود و ارزش ها در کشور حاکم شود افزود: مسئولی که توانایی انجام کار را ندارد از مردم عذرخواهی کرده و صندلی را برای جوانان خالی کنند.

رئیس بنیاد سبک زندگی ایرانی اسلامی مطالبه گری را یکی از وظایف همه اقشار ملت دانست و افزود: مطالبه گری باید به روش درست انجام شود و نباید روشی اتخاذ گردد که دشمن از آن اعتراضات به حق به نفع خود بهره برداری کند.

کرمی بزرگ ترین تهدید انقلاب اسلامی را جنگ نرم دشمن دانست و بیان کرد: شورای انقلاب فرهنگی بزرگ ترین مرجع فرهنگی کشور است که باید در زمینه های مختلف فرهنگی و سبک زندگی اسلامی برنامه ریزی کند ولی برخی از اعضای این شورا در جلسات چرت می زنند و به انفعال فرهنگی تبدیل شده اند.

متخصص بیوتکنولوژی پزشکی با بیان اینکه هیچ کس حریف انقلاب اسلامی نمی شود و این انقلاب به ظهور حضرت حجت ختم خواهد شد گفت: ملت ایران قانون حقوق شهروندی را مطالعه کنند، ملتی که از حقوق شهروندی خود آگاه نباشد ظلم می بیند باید به قوانینی که برای ما در نظر گرفته می شود توجه کرد و تا در صورت وجود اشکال و ایراد اعتراض دقیق و به حق کرد./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان