Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بهره برداری نهایی از راه آهن بین المللی آستارا- آستارا را دارای خیرات و برکات فراوانی برای مردم این شهرستان است گفت: با ورود نخستین قطاری باری به شهرستان آستارا از طریق خط ریلی آستارا این شهرستان روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.

ولی داداشی پیش از ظهر امروز در جریان بازدید از بارانداز آستارا- آستارا در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: با ورود نخستین قطاری باری به شهرستان آستارا از طریق خط ریلی آستارا- آستارا، این شهرستان روی ریل توسعه و پیشرفت قرار گرفته است.

وی با اشاره به نواقض موجود در بارانداز آستارا- آستارا گفت: باید همه تلاش های لازم جهت اتمام این پروژه بین المللی بسیار مهم و افتتاح نهایی و رسمی آن به کار گرفته شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی بهره برداری نهایی از راه آهن بین المللی آستارا- آستارا را دارای خیرات و برکات فراوانی برای مردم شهرستان آستارا دانست و افزود: در این طرح عظیم فرصت های بسیار زیادی در زمینه های ایجاد اشتغال، توسعه اقتصادی و جدب سرمایه گذاری های داخلی و خارجی وجود دارد.

داداشی با اذعان به اینکه اتصال به مسیر ترانزیت بین المللی در آستارا کلید طلایی برای گشایش درب های جدید و عرصه ای بی همتا برای شمال کشور است بیان کرد: در تلاش هستیم تا راه آهن آستارا- آستارا به راه آهن آستارا- رشت و از آنجا به راه آهن رشت- قزوین متصل شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با توجه به ظرفیت و حجم بسیار بالای حمل ونقل کالا اعم از واردات و صادرات زون های مختلفی در بارانداز آستارا- آستارا تعریف شده است گفت: این زون های قابلیت اجرای پروژه های بزرگ و سودآور را دارند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان