Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز مسئولان و کارگزاران انقلاب باید بار دیگر اهداف انقلاب را مرور کنند و تلاش آنها در جلب رضایت مردم دوچندان شود.

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری صبح امروز در راهپیمایی 22 بهمن در میدان شهدای ذهاب رشت با اشاره به آیات قرآن کریم اظهار داشت: خداوند به حضرت موسی(ع) دو فرمان داد که در وهله نخست امتش را از ظلم و ستم نجات دهد و سپس به مردم یادآوری کند که چه نعمتی به دست آورده اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ایام الله هایی مانند دهه فجر برای مردم نشانه های بسیاری دارد خاطرنشان کرد: افراد با ایمان در سختی ها خود را نمی بازند و پس از پیروزی نیز دچار غرور نشده و خدا را شکر می کنند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم 22 بهمن را یک یوم الله بزرگ الهی دانست و عنوان داشت: کشور ما در گذشته مهد ظلم بود و بیگانگان بر ما حکومت می کردند اما امام خمینی(ره) موسی وار جامعه را به سوی روشنی هدایت کرد .

امام جمعه قم با بیان اینکه برای پاسداشت انقلاب نباید فقط به برگزاری مراسم 22بهمن اکتفا کرد ابراز داشت: بررسی و مطالعه جامع گذشته، درک شرایط امروز و برنامه ریزی برای آینده از اقداماتی است که تمام مردم باید انجام دهند.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به فراز و فرود های فراوان انقلاب اسلامی در طول 39سال تصریح کرد: در این سال ها دشمنان ما را تحریم کردند، علیه ما جنگ به راه انداختند و ما را با جنگ فرهنگی مواجه کردند اما امروز می بینیم مردم با تمام وجود به میدان دفاع از انقلاب آمدند.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه مردم حاضر نیستند بخاطر مشکلات موجود به انقلابشان پشت کنند گفت: امروز مسئولان و کارگزاران انقلاب باید بار دیگر اهداف انقلاب را مرور کنند زیرا ما انقلاب کردیم برای رفع فقر، رفع مشکلات فرهنگی و ایجاد امنیت برای مستضعفان جامعه و این اهداف می بایست در جامعه پیاده شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به همراهی مردم با امام راحل در راستای پیروزی انقلاب اسلامی ابراز داشت: در طول دوران انقلاب حجم عظیمی از انرژی مسئولان صرف خنثی کردن فتنه های دشمن شده است.

امام جمعه قم با بیان اینکه امروز عده ای فکر می کنند که آمریکا، اروپا، منافقان و سلطنت طلبان می توانند منجی کشور باشند تصریح کرد: آن ها امروز "دایه مهربان تر از مادر" شده اند اما دلسوزترین فرد برای ما خودمان و رهبرمان هستیم.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به تلاش های مقام معظم رهبری در راستای آگاهی بخشی به ملت ایران و جهان گفت: امروز بار سنگین انقلاب بر دوش رهبری است و همانگونه که ایشان فرمودند تحریم ها و مشکلات سبب شده است تا زحمات مسئولان نظام به طور کامل نتیجه ندهد.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه امروز دشمن تلاش می کند تا با سیاه نمایی، دستاوردهای انقلاب اسلامی را سانسور کند اظهار داشت: آنچه که امروز دشمنان در شبکه های مجازی برای مردم بیان می کنند خلاف واقعیت است.

امام جمعه قم با بیان اینکه امروز پیشرفت های انقلابی سبب عقب نشینی دشمن شده است خاطرنشان کرد: ما اگر در داخل کشور وحدت داشته باشیم هیچ ترسی از تهدید های خارجی نداریم و اگر دشمن غلطی کند او را پشیمان می کنیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اختلاف بین قوا یکی از تهدیدهای داخلی است که سبب بی اعتمادی مردم می شود عنوان داشت: بی تفاوتی مردم نسبت به معضلات فرهنگی یکی دیگر از تهدیدهایی است که کشور را از داخل به خطر می اندازد.

وی با اعلام اینکه جوانان ایران اسلامی همواره آمادگی دفاع از ارزش های کشور را دارند گفت: وجود افراد نفوذی در داخل کشور یک تهدید داخلی برای ما است و نفوذی فقط کسی نیست که از آمریکا آمده باشد بلکه مسئولی که کار مردم را انجام نمی دهد و آنان را اذیت می کند نیز نفوذی محسوب می شود.

آیت الله حسینی بوشهری با تاکید بر لزوم هوشیاری ملت ایران خاطرنشان کرد: امروز همه ما باید در گوشه گوشه کشورمان دیدبان انقلاب باشیم و از نفوذ دشمن در مرز های جغرافیایی، فرهنگی و اجتماعی کشور جلوگیری کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان