Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان تأمین امنیت غذایی را حائز اهمیت دانست و گفت: سپاه به عنوان یک تسهیل گر در کنار مردم در امر حوزه خودکفایی برنج خواهند ماند.

سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در نشست خبری و رونمایی از مطلوب سازی تولید برنج با راهبرد مدیریت تغذیه در گیاه برنج در سالن شهدای صالحین سپاه قدس گیلان اظهار کرد: باید برای این مردمی که باوجود همه سختی ها پای انقلاب و ولایت ایستاده و با حضور پرشور خود هرگونه دسیسه دشمن را نقش بر آب می کنند بیشتر از این ها خدمت رسانی کرد.

وی با بیان اینکه نظام سلطه در دو بخش دفاعی و اقتصادی ایران را مورد هجمه خود قرار داده است گفت: سپاه همواره در پی خدمات دهی به اقشار آسیب پذیر جامعه است و سپاه پاسداران با همکاری بسیجیان توانسته قدم های ارزشمندی در حوزه افزایش خدمات اجتماعی ازجمله مسکن محرومین بردارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه سپاه اکنون کار جهاد سازندگی درگذشته را بر دوش می کشد افزود: اکنون سپاه با همکاری بسیجیان خود در همه عرصه هایی که در روستاها جامانده، ورود می کند و سطح خدمات دهی به مردم را افزایش می دهد.

عبدالله پور با حائز اهمیت برشمردن امنیت غذایی در جامعه بیان کرد: گیلان می تواند به عنوان قطب زیتون کشور تبدیل شود گرچه در سایر حوزه های کشاورزی گام های اساسی برداشته شده است.

وی بابیان اینکه باید امنیت غذایی در حوزه برنج کامل شود تصریح کرد: در حوزه بیو تروریسم دشمن ورود کرده و ما باید تلاش کنیم تا در حوزه محصولات کشاورزی ازجمله برنج ورود کرده و توسعه اشتغال و سطح بهره وری را داشته باشیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به خدمات بسیج کشاورزی در گیلان گفت: کار بسیج مهندسین کشاورزی باید در حوزه تأمین امنیت غذایی و مطلوب سازی کیفیت غذایی باشد.

عبدالله پور بابیان اینکه خدمات دهی به کشاورزان و توسعه بهره وری یکی از کارهای سپاه پایداران در جامعه است افزود: باید خود را در حوزه برنج خودکفا کنیم و سپاه در حوزه خودکفایی برنج به عنوان تسهیل گر در کنار مردم باقی خواهد ماند.

وی با تأکید بر اینکه باید تولید و افزایش سطح بهره وری پایدار را در حوزه برنج شاهد باشیم بیان کرد: برای سپاه جنگ کار دوم است اما اصل کار سپاه در کنار مردم بودن است و هرجایی که مردم مشکل داشته باشد سپاه در کنار مردم خواهد بود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه پایداران انقلاب اسلامی با امام عهد بسته اند که در کنار مردم باشند گفت: خداوند از ما نخواهد گذشت که در استان گیلان ظرفیت تولید برنج باشد اما از آن استفاده نشود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان