Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : همایش وحدت و همدلی رزمندگان خطه شمال با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار در رشت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ همایش وحدت و همدلی رزمندگان خطه شمال با حضور آیت ا... زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان، دکتر مصطفی سالاری استاندار گیلان و جمعی از مدیران و رزمندگان استان های گیلان و مازندران و گلستان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در گیلان نیز در این مراسم با بیان اینکه خدمات رزمندگان در جبهه ها موجب بقا، رشد و بالندگی نظام جمهوری اسلامی شد اظهار کرد: ولایت فقیه عاملی است که می تواند کشور را در صراط مستقیم هدایت کند.

آیت الله زین العابدین قربانی گفت: داشتن امام و پیشوا تنها برای کشور کافی نیست و مردم نیز باید مطیع رهبری باشند.

وی با تأکید بر اینکه اکنون جامعه ایرانی مطیع مقام معظم رهبری هستند بیان کرد: در جامعه نباید اختلاف وجود داشته باشد و حفظ وحدت اسلامی از اوجب واجبات است.

استاندار گیلان نیز در این همایش با تأکید بر برگزاری گردهمایی رزمندگان و ایثارگران اظهار کرد: نیاز واقعی جامعه برگزاری چنین مراسم هایی برای اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

دکتر مصطفی سالاری افزود: هدف تمام کسانی که آن روزها جان فشانی کردند دفاع از انقلاب و ولایت بود که در این امر سربلند بیرون آمدند.

استاندار گیلان گفت: همه قدردان آن رشادت ها هستند و کلام رزمندگان مؤثر است و در صداقت آن کسی تردید نمی کند.

سالاری با اشاره به اینکه در خلوص کلام رزمندگان دوران دفاع مقدس کسی تردید نمی کند بیان کرد: در مسائل اجتماعی باید رزمندگان دغدغه های خود را بروز دهند و نگذارند عده ای دیگر از سکوت رزمندگان ما استفاده کنند زیرا کلام رزمندگان دوران دفاع مقدس ثمربخش است.

وی با اشاره به اینکه مقام و منصب مسئولان ثمره جان فشانی های رزمندگان دوران دفاع مقدس است گفت: اگر رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس نبود الآن مسئولان این مقام ها را نداشتند.

گفتنی است شهر بندری فاو درزمستان سال 64 با آغاز عملیات غرور آفرین والفجر 8 به تصرف ایران درآمد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان