Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از کشمکش های طولانی تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی سؤال از رئیس جمهوری فردا در کمیسیون اقتصادی موردبررسی قرار خواهد گرفت.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به طرح سؤال از رئیس جمهور در مجلس اظهار کرد: پس از کشمکش های طولانی بنده و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درنهایت سؤال از رئیس جمهوری فردا ساعت ده صبح در کمیسیون اقتصادی موردبررسی قرار خواهد گرفت.

وی با تأکید بر اینکه تیم اقتصادی دولت باید مطالبات اقتصادی مردم را پاسخ دهد افزود: فردا طرح سؤال از رئیس جمهوری با حضور وزیر اقتصاد و دارائی، معاون اقتصادی رئیس جمهوری، رئیس کل بانک مرکزی در کمیسیون اقتصاد بررسی خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق آیین نامه داخلی مجلس اگر تیم اقتصادی دولت نتوانند نمایندگان را از مشکلات اقتصادی نظیر مسائل مالباختگان مؤسسات مالی و اعتباری و نرخ ارز و سایر موارد راضی کنند رئیس جمهور پس از ده روز باید در صحن علنی مجلس حاضر شود و به سؤالات نمایندگان پاسخ دهد.

نماینده سؤال کننده از رئیس جمهور بابیان اینکه طرح سؤال از رئیس جمهوری جدای از مخالفت دولتی ها با مخالفت رئیس مجلس نیز همراه بوده افزود: درجایی که همه مسئولان دولتی و همچنین رئیس مجلس شورای اسلامی در تلاش بودند تا طرح سؤال از رئیس جمهور وارد فرایند قانونی خود نشود درنهایت نمایندگان موفق شدند سؤال از رئیس جمهوری را به مجلس بکشانند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با تاکید بر اینکه دولت باید خود را خدمت گذار مردم بداند و مشکلات اقتصادی آن ها را حل کند تصریح کرد: نمایندگان در تلاش هستند تا حقوق مردم را استیفا کنند و در این مسیر هیچ گاه کوتاه نخواهند آمد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان