Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

استاندار گیلان در نشست ستاد مبارزه با مواد مخدر استان گفت:  متاسفانه 34 درصد از طلاق های صورت گرفته و 60 درصد از دادخواست های طلاق ناشی از مصرف مواد مخدر است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در این نشست که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و سایر مدیران استانی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) و درگذشتگان حادثه سقوط هواپیما در روز گذشته، اظهار داشت: انتظار دارم علاوه بر کشفیات، در پیشگیری و درمان نیز پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشیم.

وی با بیان اینکه عوامل مختلف اجتماعی، سیاسی و امنیتی در کاهش یا افزایش قاچاق یا مصرف مواد مخدر تأثیرگذارند، گفت: هرچه دقیق تر تحلیل کنیم اثربخشی بیشتری خواهیم داشت و از هدر رفت انرژی و زمان نیز جلوگیری می شود.

وی در ادامه گفت : متاسفانه 34 درصد از طلاق های صورت گرفته و 60 درصد از دادخواست های طلاق ناشی از مصرف مواد مخدر است .

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه متاسفانه 34 درصد از طلاق های صورت گرفته و 60 درصد از دادخواست های طلاق ناشی از مصرف مواد مخدر است که این موضوع نشان می دهد بایستی توجه و جهت دهی مناسبی داشته باشیم.

دکتر سالاری توسعه ورزش همگانی در شهر و روستا را اثر بخش دانست و گفت: می توان از ظرفیت شهرداری ها و دهیاری ها در این خصوص بهره برد.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه می توان از فضای آموزش فنی و حرفه ای برای آموزش و مهارت آموزی بانوان که موفق به ترک اعتیاد شده اند، بهره برد؛ اظهار داشت: ارائه تسهیلات بدون سود بانکی به بانوان آموزش دیده فنی و حرفه ای که از بند اعتیاد رهایی پیدا کرده اند، از جمله اقداماتی است که می تواند علاوه بر اشتغال زایی، به بهبود زندگی اجتماعی آنها نیز کمک کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان