Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در فضای مجازی خوراک منفی به جوانان می دهند تا آنها از دین و مذهب جدا کنند و سپس با توجه به تحریم های اقتصادی ناجوانمردانه ای که روا داشته اند در تلاشند با ایجاد نارضایتی اجتماعی بین مردم و نظام شکاف ایجاد کنند.

منوچهر جمالی در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: مردم با حاضر شدن در صحنه های انقلاب اسلامی نشان می دهند که همراه رهبر معظم انقلاب، نظام و دولت هستند و هر کجا نیاز باشد حضور پیدا می کنند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به وضعیت داخلی، اشتغال، اقتصاد و معیشت و اعتباراتی که برای اجرای پروژه ها گذاشته می شود اکنون در شرایط سخت قرار داریم که لازم است در این شرایط برای حفظ نظام و خدمت به مردم با دقت بیشتر به کارهایمان بپردازیم.

وی افزود: دشمنان در فضای مجازی خوراک منفی به جوانان می دهند تا آنها از دین و مذهب جدا کنند و سپس با توجه به تحریم های اقتصادی ناجوانمردانه ای که روا داشته اند فشارهای اقتصادی را وارد کنند تا با ایجاد نارضایتی اجتماعی بین مردم و نظام شکاف ایجاد کنند.

جمالی تصریح کرد: در این شرایط باید با هوشیاری بیشتر و صرفه جویی لازم و مصرف درست اعتبارات و پرهیز از هزینه های اضافی جدیت در خدمتگزاری به مردم داشته باشیم و شرایط مطلوب آینده را رقم بزنیم.

امام جمعه رودبار هم با اشاره به حدیثی از حضرت فاطمه(س) که فرمودند از دنیا تلاوت کتاب خدا، نگاه به رخساره رسول اکرم و انفاق به نیازمندان را دوست دارم، گفت: این چراغ هدایت ما را به مسیر درست به پیش می برد و راهی را به ما نشان می دهد که دوست داشتن های ما در مسیر حق باشد.

حجت الاسلام والمسلمین مسعود داوودی افزود: انسان به هرچه دوست دارد سنجیده می شود قیمتش به اندازه چیزی است که دوست دارد.

وی همچنین گفت: یکی از وظایف ما احیا کردن معروفات دینی از جمله امر به معروف است که از منکرات جلوگیری و سعادت دیگران را هم در پی دارد.

وی همچنین یادآور شد: در ادارات نماز را به پا داریم و نگذاریم این واجب الهی غریب بماند و از اسراف کردن بپرهیزیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان