Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت هم زمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام مادر در رشت گفت: این جشنواره در روز چهارشنبه 16 اسفندماه با همکاری آموزش وپرورش برگزار خواهد شد.

رسول جلایی با تبریک ایام میلاد باسعادت حضرت صدیقه طاهره (س) اظهار کرد: پنجمین جشنواره اسوه های صبر و مقاومت هم زمان با ولادت حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام مادر در رشت برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را تکریم و تجلیل از نقش زنان رزمنده، مادران و همسران شهدا و ایثار گران توصیف کرد و افزود: این جشنواره در روز چهارشنبه 16 اسفندماه با همکاری آموزش وپرورش برگزار خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان با اذعان به اینکه این مراسم با تکیه به مخاطبان انبوه در دبیرستان دخترانه شاهد حضرت زهرا (س) برگزار خواهد شد گفت: این مراسم با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری درصدد قدردانی از همه آنانی است که نقشی در استواری ایران اسلامی داشتند.

جلایی با اذعان به اینکه از جمعی از زنان رزمنده، همسران، خواهران و فرزندان شهدایی که به عنوان دانش آموز یا کادر آموزشی مدارس شاهد رشت مشغول به فعالیت هستند تجلیل خواهد شد افزود: امسال این جشنواره در کشور هم به صورت ملی و بین المللی با دعوت از میهمانان کشورهای جبهه مقاومت برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مهمانان قابل توجه این جشنواره دانش آموزان و بانوان هستند گفت: معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان نیز سخنران این جشنواره باشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان