Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس با بیان اینکه طرح پیاده راه سازی هسته مرکزی شهر رشت به صورت کامل اجرانشده گفت: اگر پیاده راه فرهنگی تاریخی رشت به صورت کامل اجرا شود فرصت خوبی برای جذب گردشگر و رونق بازار خواهد بود.

مهرداد بائوچ لاهوتی با اشاره به طرح ساخت پیاده راه در هسته مرکزی شهر رشت اظهار کرد: در همه کشورهای جهان و در مراکز تجاری شهر پیاده راه سازی ها وجود دارند و مورداستفاده شهروندان قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه طرح پیاده راه شهر رشت امکان توسعه و حل مشکلات را دارد افزود: باید در احداث پیاده راه ها برای افراد مسن پیش بینی هایی در نظر گرفته شود و علاوه بر آن امنیت بازار حاشیه ای آن نیز حفظ شود.

رئیس فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات انبارداری فروشگاه های حاشیه پیاده راه فرهنگی تاریخی شهر رشت گفت: در زمان احداث باید برای تردد مغازه داران، انبارداری و جابه جایی کالاها پیش بینی هایی لحاظ شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح ساخت پیاده راه شهر رشت کامل اجرانشده است افزود: شناختی که ما از طرح پیاده راه سازی داریم بسیار وسیع تر از آن چیزی است که در رشت اجراشده است.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در خانه ملت بیان کرد: آنچه در پیاده راه سازی شهر رشت مشاهده می شود 50 درصد آن چیزی است که برنامه ریزی شده بود و زیرگذرهایی در طراحی وجود داشت که اجرانشده است.

لاهوتی با تأکید بر اینکه اگر طرح پیاده راه سازی رشت به صورت کلی اجرایی شود حرکت بسیار خوبی برای جذب گردشگران خواهد بود تصریح کرد: طرح پیاده راه سازی شهر رشت می تواند گردشگران زیادی را به خود جلب کند تا فضاهای تجاری نیز در حاشیه آن بتوانند با حضور گردشگر در این شهر نهایت استفاده را ببرند و رونق پیدا کنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه نباید پیاده راه سازی را محدود کرد افزود طرح پیاده راه سازی شهر رشت باید توسعه پیدا کند تا همه افرادی که نیاز به مایحتاج خوددارند در مسیر پیاده را حاضر و بازار مرکزی شهر رشت را تقویت کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان