Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پایین بودن سطح اشتغال واقعی در گیلان گفت: آمارهای ارائه شده در رابطه با اشتغال دروغ اند چون در گیلان حداقل 20 درصد بیکاری وجود دارد.

اسدالله عباسی امروز در گفت وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به عقب مانگی گیلان در پتروشیمی اظهار کرد: وزیر یک سال قبل با بالگرد برای بازدید از سایت پتروشیمی وارد استان شد و از آن بازدید کرد اما مسئولان استانی هیچ قدمی برای راه اندازی آن برنداشتند.

وی با بیان اینکه یک وجب زمین برای استقرار پتروشیمی در گیلان اختصاص پیدا نکرده افزود: استاندار قبلی و فعلی باید پاسخ دهند که برای احداث پتروشیمی در گیلان چه قدم خیری برای مردم برداشته اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سطح نامطلوب اشتغال در استان گفت: استاندار باید اعلام کند که تاکنون یک جلسه و یا کارگروهی تشکیل داده تا همه را جمع کند و برای اشتغال پایدار در استان تصمیم درست وحسابی بگیرد؟

عضو ناظر بر شورای اشتغال کشور با بیان اینکه تاکنون جلسه ای برای اشتغال گذاشته نشده تا ما در آن دعوت شویم و از کم و کیف آن باخبر باشیم خاطرنشان کرد: آمار و ارقامی که در رابطه با اشتغال داده می شود همه دروغ هستند و هیچ کدامشان نمی تواند واقعی باشد.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اعلام تک رقمی شدن نرخ بیکاری در گیلان تصریح کرد: در کجای استان شغل در حدی که مسئولان اعلام می کنند ایجادشده است.

عباسی افزود: اگر میزان بیکاری دائم و فصلی گیلان را بررسی کنیم و با بیکاری پنهان جمع نماییم حداقل حدود 20 درصد بیکاری در گیلان خواهیم داشت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ارائه آمار درست از اشتغال و ایجاد زمینه برای توسعه اقتصادی گیلان گفت: درست نیست که مسئولان رفتاری را از خود نشان بدهند و به زور اعلام کنند که وضع گیلان خوب و توپ هست و هیچ مشکلی در استان وجود ندارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان