Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه چیز برای تحقق اقتصاد مقاومتی محیا است گفت: مدیران اجرایی مایل به تحقق اقتصاد مقاومتی نیستند.

محمدصادق حسنی با ارزیابی از مجموع اقدامات قوا در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال اظهار کرد: مدیران ما روحیه اقتصاد مقاومتی ندارند و برخی نمی خواهند که اقتصاد مقاومتی محقق شود.

وی با بیان اینکه همه چیز برای تحقق اقتصاد مقاومتی محیا است افزود: برخی از مدیران تنها به صندلی خود چسبیده و مایل نیستند در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنند و نتیجه تلاششان پس از اتمام مسئولیت به اسم کس دیگری نوشته شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرار مسئولان از انجام وظایفشان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: ستاد اقتصاد مقاومتی در سطح کلان خود اداره می شود اما این روحیه در بین مدیران پایین دست دیده نمی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه از عملکرد مدیران اجرایی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی راضی نیست گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی راه های بسیار زیادی وجود دارد و ممکن است برخی تلاش هایی نیز کرده باشند اما رضایت بخش و ملموس نیست.

حسنی با ابراز نارضایتی از عملکرد مدیران اجرایی در حوزه اقتصاد مقاومتی افزود: مدیران کل، رؤسای شرکت ها، مدیران ادارات و سایر نهادها ازجمله بانک ها باید فعالیت بیشتری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی انجام می دادند اما در این مسیر موفق عمل نشد است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان