Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشور در معرض تهدیدات خارجی اخلاقی، بیکاری و رانت اداری است گفت: سرمایه هنگفت برخی از مسئولان برای مردم غیرقابل تحمل است.

منوچهر جمالی با اشاره به طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان اظهار کرد: هرکسی که در نظام اسلامی اموال نامشروعی را غصب کند باید برسی و در صورت تائید به بیت المال برگرداند.

وی با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید برای مردم صادقانه خدمت کنند افزود: مردم از غیر صادقانه کار کردن برخی از مسئولان ناراحت اند و خواستارند تا هرکسی که در این کشور مسئولیت می گیرد درست کار کند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تهدیدات اخلاقی از سوی دشمنان جوانان و نوجوانان ما را تهدید می کنند گفت: با توجه به حجم تهدیداتی که علیه جوانان ما از سوی دشمن تحمیل می شود ما باید اعلام کنیم که تاکنون کاری انجام نداده ایم.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به تهدید بیکاری در جامعه بیان کرد: یکی دیگر از مشکلات و گرفتاری که امروزه کشور با آن روبرو است و خانواده ها را رنج می دهد عدم زیرساخت های لازم برای اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان است.

جمالی با اشاره به اینکه کشور از مشکلی بزرگی همچون رانت و فساد در رنج است تصریح کرد: علاوه بر تهدیدات اخلاقی خارجی و مشکلات اقتصاد جامعه از معضل بزرگی به نام رانت و فساد در التهاب است و برای جامعه ما بسیار خطرناک است.

وی بابیان اینکه رانت بازی و دور زدن قانون توسط برخی ها موجب رنجش خاطر مردم شده و همه از این معضل نگرانیم خاطرنشان کرد: نگرانی های متوالی و پشت سر مردم باعث می شود تا در جامعه ناامیدی به وجود بیاید.

نماینده مردم رودبار در خانه ملت با اشاره به طرح اعاده اموال نامشروع گفت: اگر ما بتوانیم فساد و رانت را در کشور ریشه کن و دست متجاوزان از بیت المال را کوتاه کنیم می توانیم جامعه توسعه محور و اقتصادی پویا را شاهد باشیم.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با اشاره به تجمعات اخیر مردم در پی مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد: تجمعات و اعتراضات به حق مردی نشان داد که کشور از یک بخشی در رنج است و نیاز به اصلاح دارد.

جمالی ثروت و سرمایه هنگفت برخی از مسئولان را برای مردم غیرقابل تحمل توصیف کرد و افزود: ممکن است کسی ریشه اقتصادی خوب و اهل کار باشد و سرمایه ای را نیز جمع کرده باشد اما برخی ها از بیت المال و حق مردم سوءاستفاده کردند و دارایی مردم را به تاراج برده اند و اکنون فرصت برگرداندن ثروت مردم به بیت المال است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان