Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان گفت: در صورت وجود مشکلات احتمالی در روند واگذاری کارخانه سیمکو، موضوع به صورت دقیق و شفاف بررسی شود.

جبار کوچکی نژاد اظهار داشت: نحوه واگذاری کارخانه سیمکو که از واحدهای بزرگ تولیدی صنعتی در استان گیلان است در صورت اشکال قانونی باید مورد بررسی و پیگیری قرار گیرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بنده در مورد اتفاقات و موضوعاتی که اخیراً در مورد واگذاری این واحد بزرگ صنعتی حادث شده هنوز اطلاعات کامل و جامعی ندارم و نمی توانم اظهار نظری در این مورد ارائه کنم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان افزود: از آنجایی که کارخانه سیمکو گیلان یک واحد تولیدی و صنعتی خصوصی محسوب می شود، هم اکنون نمی توان در مورد حواشی اخیری که در پی واگذاری آن در استان ایجاد شده صحبت دقیقی ارائه داد.

کوچکی نژاد با اظهار بی اطلاعی از نحوه واگذاری این کارخانه اظهار داشت: واگذاری این واحد تولیدی صنعتی آن هم به برخی افراد متنفذ محلی موضوعی است که اخیراً مطرح شده اما بنده هنوز اطلاعات مشخصی در مورد آن ندارم.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: به طور یقین اگر ایراد و مشکل قانونی در مسیر این واگذاری به افراد خاص وجود داشته باشد حتماً باید بررسی شود و ابعاد آن برای روشن شدن موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارخانه سیمکو تولیدکننده انواع سیم و کابل بر طبق استانداردهای ملی و بین المللی است که در سال 1354 به منظور توسعه و استفاده از تکنولوژی مدرن از تهران به رشت منتقل شد.

این کارخانه اخیراً دچار یکسری حواشی در مورد واگذاری آن به برخی افراد صاحب نفوذ و نام آشنا برای مردم گیلان شده است و این امر تنش های موجود در این واحد بزرگ تولیدی و صنعتی را افزایش داده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان