Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی از نمایشگاه صنایع دستی و مرکز اطلاع رسانی گردشگری گیلان بازدید کرد.

لحظاتی قبل دکتر علی اصغر مونسان از نمایشگاه صنایع دستی و مرکز اطلاع رسانی گردشگری گیلان که به مناسبت نوروز افتتاح شد،بازدید کرد.

وی با ابراز خرسندی از آمادگی گیلان برای میزبانی نوروزی،اظهار کرد: یکی از مهم ترین موضوعاتی که امسال به دنبال آن هستیم، افزایش کیفیت خدمات است و تمامی عوامل ستاد اجرایی خدمات سفر باید با ارائه خدماتی با کیفیت رضایت گردشگران را محقق سازند.

این مقام مسئول،توجه به ارکان فرهنگی و هویتی هر سرزمین را یک ضرورت خواند و افزود: یکی از موضوعات دیگری که به صورت جدی در ستاد خدمات سفر دنبال می شود، موضوع معرفی جاذبه های گردشگری و آثار فرهنگی- تاریخی است که راه اندازی سایتی به آدرس visitiran.ir گامی برای اجرای این آرمان محسوب می شود.

معاون رییس جمهور،جاذبه های گردشگری گیلان را متعدد و بی نظیر خواند و تصریح کرد:در سایت مذکور قابلیت ها و پتانسیل های گردشگری نواحی مختلف کشور به خوبی معرفی شده تا عموم مردم با مراجعه به این سایت بتوانند مقاصد خود را انتخاب و علاوه بر دریافت اطلاعات مورد نیاز در سفر،از ترافیک در جاده ها جلوگیری کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان