Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : سرهنگ علیزاده با بیان اینکه در ایام پیش رو اصلی ترین معضل پلیس ترافیک سنگین در شهرستان است،ادامه داد: ترافیک باعث نمی شود که پلیس به کار اصلی خود نرسد و سنگر خدمت رسانی به شهروندان را ترک کند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن ارائه عملکرد یکساله شهرستان به خبرنگاران،اظهار کرد:خدمت به شهروندان یک توفیق الهی است.

سرهنگ بابک علیزاده ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و مردم شهرستان،افزود:شماره تماس110پل ارتباطی ما با شهروندان است که می توانند هر مورد مشکوکی را با پلیس در میان بگذارند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مردم بهترین ناظر برای عملکرد پلیس هستند،خاطرنشان کرد:در صورت داشتن هرگونه انتقاد٬ پیشنهاد٬شکایت و تقدیر ازعملکرد پرسنل نیروی انتظامی با شماره تلفن 197تماس بگیرند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار با تشکر از خبرنگاران و اصحاب رسانه٬از شهروندان خواست با رعایت اصول انتظامی و مراقبت از اموال و دارایی های خود در جهت پیشگیری از وقوع جرائم به ویژه سرقت با پلیس همکاری کنند.

سرهنگ علیزاده در پایان با بیان اینکه در ایام پیش رو اصلی ترین معضل پلیس ترافیک سنگین در شهرستان است،ادامه داد: ترافیک باعث نمی شود که پلیس به کار اصلی خود نرسد و سنگر خدمت رسانی به شهروندان را ترک کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان