Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی از ایجاد اشتغال بیش از یک هزار شغل در رودبار در سال جاری خبر داد.

منوچهر جمالی با تأکید بر ایجاد اشتغال در شهرستان رودبار اظهار کرد: قطعاً در سال 97 توجه به اشتغال جوانان در شهرستان رودبار از مهم ترین برنامه ها خواهد بود و بنابر آخرین نشستی که با استاندار گیلان داشتیم اطمینان داریم حدود یک هزار شغل در رودبار ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه رودبار ظرفیت بیش از یک هزار شغل را در سال آینده دارد افزود: اگر مسئولان استان نظر مساعد و همکاری با مجموعه مسئولان شهرستان داشته باشند شاهد سالی بسیار خوب و خاطره انگیز برای مردم رودبار خواهیم بود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر معدن سنگ رود، گنجه، دو مجتمع بین راهی و سایر مجموعه های اشتغال زا در شهرستان رودبار در حال اتمام هستند و ظرفیت های ایجاد اشتغال در شهرستان رودبار را رقم خواهند زد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به وقفه دوساله مجتمع بین راهی آب و منطقه ای گیلان گفت: با بررسی ها و اقدامات انجام شده درگذشته و حال امیدواریم هر چه سریع تر پروژه های گردشگری در شهرستان رودبار سرعت بگیرند و زمینه اشتغال جوانان فراهم شود.

جمالی افزود: ظرفیت ایجاد اشتغال در شهرستان رودبار با احداث نیروگاه های سیکل ترکیبی و پتروشیمی به بیش از یک هزار شغل خواهد رسید.

وی با تقدیر از همکاری استاندار گیلان در جهت ایجاد اشتغال فراگیر در شهرستان رودبار گفت: با توجه به روحیه جهادی و اشتغال آفرین در استاندار گیلان یقیناً آینده ای خوبی در انتظار گیلان است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان