Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: القای این تفکر که بین سپاه و ارتش فاصله وجود دارد نقشه معاندان نظام اسلامی است زیرا همه این مجموعه ها در کنا ر هم بازوان قدرتمند ولایت مطلقه فقیه هستند.

سردار پاسدار محمد عبدالله پور صبح امروز در فرماندهی ناوگان شمال نداجا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سپاه و ارتش به عنوان بازوان قدرتمند نظام اسلامی و ولایت فقیه به یکرنگی و همدلی مانند دو برادر برای پاسداری از ارزش های انقلاب تلاش می کنند.

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: مجموعه نیروی دریایی مستقر در منطقه چهارم انزلی در حقیقت نماینده ارتش در استان گیلان محسوب می شود و ارتش و سپاه از فرصت به دست آمده به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در جهت تقویت همدلی ها استفاده می کنند.

وی با تاکید بر وجود حس دوستی و مودت بین نیروهای ارتشی و سپاهی افزود: یکی از بزرگترین برکات الهی که مایه قدرت بیشتر مجموعه نیروهای مسلح کشور شده است وجود رابطه وحدت گونه و سراسر دوستی است که بین سپاه و بسیج و ارتش جمهوری اسلامی ایران به خوبی شکل گرفته است.

سردار عبدالله پور حفظ وحدت بین نیروهای مسلح را ضروری خواند و گفت: شعار برادران نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که برگرفته از نام امام حسین( ع) در جهت پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است در راه، روش و سیره مجموعه سپاه پاسداران نیز به عینه قابل مشاهده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان ارتش و سپاه را دو برادر قدرتمند نظام دانست و ابراز داشت: هر دوی این مجموعه های خدوم و مبارز با یک فرماندهی واحد یعنی مقام معظم رهبری همواره یک هدف والا و مهم را دنبال کرده اند و آن هم پاسداری و نگهداری از ارزش های انقلاب اسلامی است.

سردار عبدالله پور با اشاره به تفرقه افکنی ها و توطئه های دشمنان اسلام تصریح کرد: القای این تفکر که بین مجموعه سپاه پاسداران و نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران فاصله وجود دارد نقشه معاندان نظام اسلامی است زیرا همه این مجموعه ها در کنا ر هم بازوان قدرتمند ولایت مطلقه فقیه هستند.

وی با تأکید بر اینکه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی یک نیروی راهبردی در کشور محسوب می شود اظهار داشت: در تمام عمر پربرکت 40 ساله انقلاب اسلامی دو مجموعه سپاه پاسداران و ارتش جمهوری اسلامی ایران بدون هیچ اختلافی در کنار هم برای اعتلای این نظام ایستاده اند./ منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان