Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خوی وهابی گری و تروریسم آل سعود گفت: سعودی ها هیچ گاه حامی مسلمانان به ویژه فلسطین نبوده اند.

اسدالله عباسی شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرگزاری فارس در رشت با اشاره به موضع اخیر آل سعود در خصوص به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی اظهار کرد: آل سعود باروحیه وهابی گری خود همیشه هم نظر با آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی است.

وی با اشاره به ارتباط نزدیک عقیدتی و سیاسی آل سعود با استکبار ازجمله آمریکا و رژیم صهیونیستی افزود: آل سعود هیچ گاه با مسلمانان به ویژه فلسطینی ها همراه نبوده و هرگز نیز نخواهد بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار عربستان قبل از ایجاد تنش های منطقه ای و بین المللی گفت: تمام مواضع و رفتارهای آل سعود در مقابل کشور فلسطین به جهت حفظ منافع عربستان سعودی در جهان اسلام بوده است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتارهای متناقض آل سعود در مواجه به فلسطین افزود: چهره زشت و کریه آل سعود به همه دنیا مشخص شده و همه جهان اسلام فهمیده اند که آن ها از چه خوی و خلقی برخوردار هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان در خانه ملت با تاکید بر اینکه آل سعود خوی وهابی گری و تروریسم دارد گفت: تمام فتنه هایی که در منطقه دامن زده می شود عربستان در آن دست دارد و سران برخی از کشورهای عربی را نیز با خود همراه می کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان