Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه سال گذشته پرونده تخلف بعضی از مدیران کل و کارمندان دستگاه های دولتی در مرکز استان گیلان تشکیل و موردرسیدگی قرار گرفت گفت: عزم قوه قضایه در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی مدیران دولتی جزم است.

احمد سیاوش پور بعد از ظهر امروز در جریان بازدید از ساختمان دادگستری این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دستگاه قضا در بحث برخورد با مفاسد اقتصادی مدیران و کارمندان دولتی بنا به وظیفه ای که دارد بدون ملاحضه و با جدیت تمام وارد صحنه شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته پرونده تخلف بعضی از مدیران کل و کارمندان دستگاه های دولتی در مرکز استان گیلان تشکیل و موردرسیدگی قرار گرفت تصریح کرد: بخشی از این پرونده ها با رسیدگی به موقع منتهی به صدور کیفرخواست و بخشی دیگر نیز منتهی به صدور رأی شد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه عزم قوه قضایه در بحث مبارزه با مفاسد اقتصادی مدیران دولتی جزم بوده و در این خصوص هیچ گاه شتاب زده عمل نمی کند بیان کرد: اقدام قوه قضاییه در برخورد با مفاسد اقتصادی مدیران و کارمندان دولتی در مسیر قانون و همراه با عدالت است.

سیاوش پور با بیان اینکه به لحاط نمره دادن به عملکرد قضات استان گیلان این مردم هستند که باید نمره بدهند گفت: قضات استان گیلان با تمام وجود و ظرفیت کار می کنند و کار قضاوت طوری است که از هر یک پرونده وارده یک طرف محکوم بوده و شخص محکوم هیچ وقت از عملکرد قضات اعلام رضایت نمی کند.

وی با اشاره به اینکه ارزیابی در قوه قضاییه به لحاظ نوع، سختی و خروجی کار با ارزیابی در دیگر دستگاه ها تفاوت دارد تصریح کرد: ارزیابی عملکرد قضات استان گیلان و نمره دهی به آن ها تنها از طریق وجدان پاک و شریف مردم تحقق می یابد و امیداوریم مردم از قضات استان راضی باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان