Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : امام جمعه رشت با اشاره به توطئه دشمنان در سال های بعداز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، گفت: امروز دشمن سپاه را مورد هجمه خود قرار داده و به دنبال ضربه زدن به این نهاد است.

آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت ضمن تبریک فرارسیدن رسیدن ماه شعبان و اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: پیامبران و امامان معصوم برای هدایت انسان جهت رسیدن به سعادت فرستاده شده اند.

وی با بیان اینکه مراقبت از اعمال و رفتار از سوی انسان ها سبب سعادت آنها می شود، افزود: انسان ها در طول زندگی خود تلاش می کنند تا به چیزهایی که ندارند دست یابند لذا باید در زمان رسیدن به خواسته های خود شکرگذار باشند زیرا کفران نعمت عذاب الهی را به دنبال دارد.

امام جمعه رشت در ادامه با اشاره به سالروز ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار ، گفت: دشمن امروز به دنبال ضربه زدن به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمنان و کشورهای استکباری در تمامی سال های بعداز پیروزی انقلاب اسلامی به دنبال توطئه و دشمنی علیه این نظام مقدس بوده اند و امروز سپاه پاسداران را هدف قرار داده اند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه رسانه ها و فضای مجازی این کشورها مسائل داخلی ایران را پوشش داده و بزرگنمایی می کنند، تصریح کرد: این درحالی است که اعتراضات در کشورهای اروپایی در این رسانه ها پوشش داده نمی شود.

وی همچنین به حمایت ملت از سپاه پاسداران ، انقلاب و نظام در طول همه این سال ها نیز اشاره کرد و یادآورشد: متاسفانه برخی در داخل نیز با دشمنان هم صدا شده و این نهاد مقدس را مورد آماج حملات قرار داده اند.

آیت الله فلاحتی با اشاره به ولادت باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز به از خودگذشتگی و فداکاری این عزیزان در طول هشت سال دفاع مقدس نیز اشاره کرد و افزود: متاسفانه در سال های گذشته این عزیزان مورد کم لطفی قرار گرفته اند.

وی تأکید کرد: مسئولان باید در زمینه حل مشکلات و مسائل جانبازان اهتمام بیشتری داشته باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان