Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان از احداث درمانگاه "دی پلی کلینیک" توسط سپاه گیلان در رشت پس از پایان ماه مبارک رمضان در سال جاری خبر داد.

سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان در مصلای رشت با تبریک روز پاسداران به همه سپاهیان جان برکف اظهار کرد: امروز سپاه پاسداران در عرصه جنگ سخت و نرم در حال فعالیت است.

وی با بیان اشاره به مأموریت های سازمان بسیج در قالب گردان امام حسین بیت المقدس و گشت شبانه گفت: سپاه پاسداران برای حضور پررنگ در برنامه هایی همچون راهیان نور، حلقات صالحین، برگزاری یادواره های شهدا و اربعین حسینی برنامه ریزی لازم را به صورت سالانه انجام می دهد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه برنامه های سپاه قدس در سال جاری بر مسجدمحوری استوار است بیان کرد: در طی دو هفته اخیر مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سپاه شهرستان های نواحی آستانه اشرفیه و املش پیش از نماز جمعه برگزار شد تا از این طریق پیام با مردم بودن و برای مردم خدمت کردن را در مکانی مردمی به گوش همه برسانیم.

وی با انتقاد از تعطیلی مساجد در هنگام اقامه نمازهای یومیه گفت: متأسفانه در بیش از 75 درصد مساجد استان گیلان در هنگام اقامه اذان شاهد بسته بودن مساجد بوده و از سه هزار مسجد در گیلان تنها ۵۶۱ مسجد روحانی دارند و باید برنامه ریزی ها به گونه ای صورت گیرد تا از ظرفیت مساجد استفاده شود.

عبدالله پور با افتتاح درمانگاه "دی پلی کلینیک" سپاه قدس گیلان پس از ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: درمانگاه "دی پلی کلینیک" سپاه قدس گیلان با ظرفیت 30 تخت ، کمک بسیار شایانی به حوزه درمان استان می کند.

وی با اشاره به ساخت تالار همایش هزار و 400 نفره توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: پروژه تالار عروسی بدون داشتن منابع مالی و با فروش زمین های مازاد سپاه قدس گیلان در جاده انزلی در حال اجرا است که کارهای اولیه آن نیز انجام شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان مدیریت جهادی را گره از کار کشور باز کردن دانست و افزود: بااینکه در برجام با تمام گلایه های موجود مذاکرات را پذیرفتیم دست دشمن برای همه رو شد و امروز سپاه وظیفه دارد برای کمک به وضعیت کشور در عرصه های مختلف حضور پیدا کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان