Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت برخی از رجال سیاسی استان از مدیران بازداشت شده گفت: از قوه قضاییه انتظار داریم در کنار برخورد قاطع با مدیران بازداشت شده مفسد با حامیان آن ها نیز برخوردی جدی کرده و از آن ها علت این حمایت را جویا شود.

ولی داداشی صبح امروز در گفت وگو با خبرگزاری فارس در آستارا با بیان اینکه مدیران دستگاه های اجرایی براساس قانون جمهوری اسلامی حق تخلف، رانت خواری، فساد و مافیابازی ندارند اظهار کرد: مردم از تخلف، رانت خواری، فساد و مافیابازی مدیران بعضی از دستگاه های اجرایی بسیار ناراحت هستند.

وی با اشاره به حمایت برخی از رجال سیاسی استان از مدیران بازداشت شده تصریح کرد: اشخاصی که از مدیران متخلف دستگاه های اجرایی که حقوق مردم و بیت المال را ضایع کرده اند حمایت می کنند باید در این خصوص به مردم پاسخ گو بوده و بگویند به چه دلیل از مفسد و شخص رانت خوار حمایت کرده اند؟

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان حمایت برخی از رجال سیاسی استان از مدیران بازداشت شده متخلف را موضع گرفتن در برابر دستگاه قضا دانست و گفت: از قوه قضاییه انتظار داریم در کنار برخورد قاطع با مدیران بازداشت شده مفسد با حامیان آن ها نیز برخوردی جدی کرده و از آن ها علت این حمایت را جویا شود.

نماینده مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فراکنی برخی از رجال سیاسی استان در حمایت از مدیران بازداشت شده متخلف افزود: اشخاصی که از مفسدین اقتصادی و متخلفین دستگاه های اجرایی حمایت می کنند به جای پاسخ گویی به نماینده مردم به دنبال حاشیه سازی و کتمان حقیقت هستند. داداشی یکی از وظایف نمایندگان مردم در خانه ملت را مبارزه با فساد دانست و بیان کرد: بنده به عنوان نماینده مردم در خانه ملت اسامی شرکت های اقتصادی که به صورت پوششی با مدیران متخلف استان فعالیت می کنند را در روزهای آینده در اختیار مردم قرار می دهم تا مورد قضاوت مردم و دستگاه قضایی قرار گیرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان