Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: علت ارتباط عملکرد حوزه گزینش با حقوق عمومی جامعه این است که در صورت به کارگیری فردی ناکارآمد در ادارت به حق عموم مردم جامعه اجحاف شده است.

مصطفی سالاری صبح امروز در گردهمایی مدیران هسته گزینش استان گیلان در رشت گزینش را امری مهم دانست و اظهار داشت: تصمیماتی که در حوزه گزینش گرفته می شود با حقوق فردی انسان ها ارتباط دارد و می تواند مسیر زندگی یک فرد و خانواده را تغییر دهد.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم رعایت ایمان در هنگام گزینش افراد خاطرنشان کرد: همه کارکنان حوزه گزینش باید تلاش کنند تا نیروهایی سالم، معتقد و کارآمد را انتخاب کرده تا بتوانند به مردم خدمت کنند.

نماینده عالی دولت در استان گیلان خاطرنشان کرد: دستگاهی که مسئولان و کارکنانش دارای پاک دستی، چشم پاکی، صداقت و راستگویی در امور باشند وظایفش را به شکل بهتری انجام می دهد.

وی عملکرد حوزه گزینش را از حیث حقوق فردی و حقوق عمومی با اهمیت دانست و ابراز داشت: حضور در هسته های گزینش رسالتی بسیار مهم است زیرا ممکن است بر اساس تصمیم گیری های حوزه گزینش اهداف زندگی افراد محقق نشود.

سالاری افزود: دستگاه گزینش ممکن است به دلیل عدم صداقت افراد در هنگام گزینش یا عدم صداقت منابعی که از آن ها تحقیق می کند دچار اشتباه شود و شخصی غیرمتعهد را به کار بگیرد و همین امر سبب افزایش حساسیت کار گزینش می شود.

استاندار گیلان با اعلام اینکه عملکرد حوزه گزینش با حقوق عمومی جامعه ارتباط دارد خاطرنشان کرد: علت ارتباط عملکرد حوزه گزینش با حقوق عمومی جامعه این است که در صورت به کارگیری فردی ناکارآمد به حق عموم مردم جامعه اجحاف شده است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر لزوم عدم تفتیش در مسائل خصوصی و زندگی شخصی افراد در هنگام گزینش تصریح کرد: در سنوات اخیر خوشبختانه شکایتی از سوی گزینش شوندگان مطرح نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان نیز در این جلسه بنای هسته های گزینش را یکی از اقدامات موثر امام خمینی(ره) برشمرد و ابراز داشت: هسته های گزینش با هدف ایجاد نظام اداری سالم تشکیل شدند.

علی اصغر جمشیدنژاد با اشاره به صدور فرمان 8 ماده ای حضرت امام خمینی(ره) اظهار داشت: فرمان 8 ماده ای امام راحل امروز منشور عملکردی فعالان حوزه گزینش است که چگونه حق الناس را رعایت کنند تا حقی از کسی ضایع نشود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان