Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: افزایش مراودات تجاری با کشور های حاشیه دریای خزر از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی دنبال می شود.

رضا مسرور عصر امروز در جریان بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان بنادر و کشتیرانی کشور از مجتمع بندری کاسپین و زیر ساخت های منطقه آزاد انزلی اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد انزلی افزایش مراودات تجاری با کشورهای حاشیه دریای خزر را به طور ویژه دنبال می کند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت های منطقه آزاد انزلی به ویژه بندر کاسپین رو به افزایش است تصریح کرد: پروژه بزرگ مارینای منطقه آزاد انزلی در توسعه گردشگری دریایی دریای خزر نقش اثرگذاری را ایفا می کند.

مسرور با بیان اینکه پروژه عظیم مارینا از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی احداث شده و اسکله های این پروژه با سرمایه گذاری بخش خصوصی در حال احداث و تکمیل است تاکید کرد: سازمان منطقه آزاد انزلی به منظور توسعه گردشگری دریایی با سازمان بنادر و دریانوردی کشور برنامه های مشترکی دارد.

رئیس هیئت مدیره منطقه آزاد انزلی با اشاره به برنامه های مشترک این سازمان با سازمان بنادر و دریانوردی کشور بیان کرد: ایجاد اسکله های تفریحی در بندرانزلی از برنامه های مشترک این دو سازمان در راستای توسعه گردشگری دریایی در دریای خزر است.

وی با بیان اینکه با اقدامات مذکور امسال گردشگری دریایی حد فاصل منطقه آزاد انزلی و شهرستان بندر انزلی برقرار می شود خاطرنشان کرد: گسترش و اتصال گردشگری دریایی به تمامی بنادر استان گیلان از اهداف مشترک این دو سازمان است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی ظرفیت گردشگری دریای خزر را گسترده عنوان کرد و با بیان اینکه توسعه زیرساخت های گردشگری به سرعت باید در بنادر استان گیلان افزایش یابد گفت: اقدامات در حوزه دریایی و اقتصاد دریامحور در استان گیلان نیازمند فعالیت گسترده است.

رئیس هیئت مدیره منطقه آزاد انزلی با تاکید بر اینکه ایجاد و احداث اسکله مارینا در سواحل شهرهای لنگرود، کیاشهر، چمخاله، آستارا و تالش از اولویت های توسعه گردشگری دریایی در استان گیلان است گفت: ایجاد اسکله مارینا در بنادر استان گیلان موجب افزایش میزان اشتغال می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان