Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس شورای اسلامی استان گیلان گفت: افزایش نجومی تعرفه نظام مهندسی سبب نگران مردم و مانعی برای ساخت و سازهای قانونی در گیلان شده است.

حامد عبداللهی ظهر امروز در همایش روز شوراها در رشت با گرامیداشت روز ملی شورا ها اظهار داشت: 8 اصل از قانون اساسی به اهمیت شوراها اشاره کرده اما در عمل توجهی به جایگاه ویژه شوراها نمی شود.

رئیس شورای اسلامی استان گیلان با اعلام اینکه اقدامات قابل توجهی در روستاهای گیلان در حوزه بومگردی در حال اجرا است گفت: انتخاب نمایندگان شورا های اسلامی و انتخاب اعضای کمیسیون ها بخشی از اقدامات شوراهای شهر و روستای گیلان در شش ماه اخیر بود.

عبداللهی با تشریح دیگر اقدامات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان گیلان در شش ماه اخیر تصریح کرد: ملاقات با استاندار و مجمع نمایندگان استان و فعال بودن دبیرخانه شهرهای استان از دیگر اقدامات انجام شده بوده است.

وی با بیان اینکه اعضای شوراهای اسلامی استان گیلان در دوره پنجم نسبت به دوره چهارم 70 درصد تغییر داشته است ابراز داشت: جوان تر شدن اعضای شوراها، حضور پررنگ تر بانوان و حضور نخبگان در شوراها نمونه ای از تحولات ایجاد شده است.

رئیس شورای اسلامی استان گیلان با اشاره به محدودیت های موجود در راستای تردد خودرو های منطقه آزاد انزلی خاطرنشان کرد: رفع چنین محدودیت هایی می تواند سبب ارائه خدمات مناسب به گردشگران شود.

عبداللهی افزایش تعرفه نظام مهندسی را یکی از دغدغه های حوزه مدیریت شهری دانست و خاطرنشان کرد: افزایش نجومی تعرفه نظام مهندسی سبب نگرانی مردم و مانعی برای ساخت و سازهای قانونی شده است.

وی با بیان اینکه شبکه ارائه خدمات آب و برق استان گیلان فرسوده است تصریح کرد: در حال حاضر بازنگری طرح هادی در روستاها یکی از دغدغه های اصلی روستانشینان گیلان است.
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان