Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: پلیس ارتقاء امنیت جامعه را در گرو حرکت در مسیر قانون می داند.

سردار محمدرضا اسحاقی، در نشست تعاملی با رئیس کل دادگستری استان گیلان که با حضور مسئولان قضایی، معاونان و روسای پلیس های تخصصی و در محل دادگستری استان برگزار شد، گفت: هماهنگی بین قوه قضائیه و نیروی انتظامی مزیت ها و نتایج بسیار خوبی داشته است.

این مقام ارشد انتظامی با تأکید بر لزوم مسئول سازی دستگاه های متولی در انجام وظایف خود افزود: اجرای مأموریت ها و وظایف باید براساس اولویت امنیت باشد و لازم است نقش امنیت در توسعه و پیشرفت جامعه برای تمامی مدیران تشریح شود.

سردار اسحاقی با بیان اینکه اجرای احکام دستگاه قضایی باید در اسرع وقت انجام شود، بیان کرد: 60 درصد از پرونده های تشکیل شده، در حین رسیدگی منجر به جلب رضایت طرفین شده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان از تعامل و همکاری دادگستری در رسیدگی سریع به پرونده های قضائی تقدیر و تشکر کرد و گفت: رسیدگی سریع به پرونده های قضائی، از اصلی ترین خواسته های مردم است و نقش مهمی در افزایش رضایت شهروندان دارد.

وی با بیان اینکه پلیس ارتقاء امنیت جامعه و سلامت خود را در گرو حرکت در مسیر قانون می داند، افزود: پلیس تمام تلاش خود را جهت نیل به امنیت و با اعتقاد راسخ به نقش مشارکت های عمومی و در حیطه اعتقاد به نظم و قانون به کار گرفته است.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان نقش دستگاه قضایی در حوزه امنیت را بی بدیل اعلام کرد و همکاری و حمایت بیشتر آن دستگاه را در راستای ایجاد امنیت در جامعه خواستار شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان