Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان انعکاس شفاف و صریح رویدادها را وظیفه اصلی روابط عمومی و بخش مهمی از حقوق شهروندی خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان،دکتر مصطفی سالاری در دیدار با کارکنان حوزه روابط عمومی استانداری گیلان با تبریک روز ملی ارتباطات و روابط عمومی اظهار داشت:اقدامات این حوزه تلاشی هنرمندانه برای انعکاس فعالیت های سایر بخش های یک نهاد است.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی دقیق و به موقع علاوه بر آگاهی بخشی در جامعه موجب اطمینان افزایی عمومی می شود،تصریح نمود:این نوع از اطلاع رسانی لایه های مختلف اجتماعی را در برگرفته و موجب امیدآفرینی و اعتماد بیشتر عموم شهروندان نسبت به فعالان بخش دولتی می شود.

نماینده عالی دولت در گیلان با ابراز خرسندی از اقدامات حوزه روابط عمومی استانداری گیلان خاطرنشان کرد:حوزه روابط عمومی حلقه اتصال دولت و ملت است.

دکتر سالاری تصریح نمود:روابط عمومی ها باید با نگاهی فرابخشی نسبت به بهره گیری از ابزارهای نوین ارتباطی اقدام نمایند و با تغییرات جهانی همگام شوند.

وی با اشاره به نقش شبکه های اجتماعی در اطلاع رسانی عمومی نیز افزود:باید با شناختی دقیق اثربخشی شبکه های اجتماعی را ارزیابی نمود و فعالیتی مطلوب متناسب با نیاز جامعه عرضه کرد.

دکتر سالاری در پایان با تقدیر از تلاشهای اداره کل روابط عمومی استانداری گیلان اظهار داشت:روابط عمومی ها دیدبان صادق جامعه قلمداد می شوند و با این تعریف باید نسبت به شناخت نیازمندی های عمومی گام های جدی بردارند وصدای مردم را به گوش مسئولان برسانند.

در ادامه مرتضی عاطفی مدیرکل روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان به تشریح فعالیت های این اداره کل پرداخت و اظهار داشت:روابط عمومی استانداری گیلان با نگاهی توسعه محور به دنبال ایجاد ارتباط موثر بین مدیران اجرایی با لایه های مختلف جامعه است.

وی با تاکید بر ضرورت تخصص گرایی در این حوزه تصریح نمود:به منظور بهبود عملکرد این حوزه آموزش نیروی انسانی با جدیت در حال انجام است.

عاطفی خاطرنشان کرد:در بخش اطلاع رسانی جذب مخاطب در همه سطوح شهروندی به عنوان یک هدف مورد مطالعه قرار گرفته که ایجاد کانال های اختصاصی در شبکه های اجتماعی،تولید بولتن های الکترونیک، بروزرسانی پایگاه اطلاع رسانی استانداری و همراهی مثبت رسانه های استانی نمونه ای از این اقدامات است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان