Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

اگر در یوتیوب روح الله قهرمانی چابک استاندار گیلان را جستجو کنید نتیجه جستجو برایتان جالب توجه خواهد بود . فیلمی می یابید که اینگونه آغاز می شود :

خدمت برادر بزرگوار جناب آقای مهندس قهرمانی  ، سلام علیکم

همانطورکه میدانید زندگی در دوران ما دشواری های بسیاردارد. وبا انکه این عصر را عصر ارتباطات می نامند،با این وجود از بسیاری اتفاقات و کسان بی خبریم و به کاری با نام زندگی مشغول........."

این همان فیلمی است که در مراسم تودیع مهندس قهرمانی پخش شده بود و جمعی از هنرمندان گیلان آن را ساخته و از طرف مردم استان به او تقدیم کرده بودند . درپایان این فیلم هشت دقیقه ای  با اشاره به خدمات  و ویژگیهای مدیریتی استاندار سابق گیلان آمده :

"اینک که مقدر است از این سامان به خدمتگاهی دیگر هجرت کنید .صادقانه این مطالب را با شما در میان میگذاریم وبه رسم رعایت انصاف می گوئیم که قدر تلاشهایتان را دانستیم وبی تردید آن همه جدیت را در راه انجام وظایفتان از یاد نخواهیم برد.

شما اهل همین دیارید و بهتر از ما می دانید که گیلانی آیین فتوت و جوانمردی را از علی بن ابیطالب آموخته است و صد البته در مرام ارادتمندان مولا فراموش کردن خوبی ها و سجایای انسانهای شریف و سخت کوش امری محال است.اینک هربار که به مزارع چای صنایع و کارخانجات ،شالیزارها ،جنگل ها وطبیعت،دریا و کوهستان ،سواحل و رودخانه ها،پل های غیر همسطح در مر کز استان و  چهره شهرهای گیلان نگاه میکنیم یاد استانداری در ما زنده میشود که با بینشی عمیق و جامع به سرزمین مادری خویش خدمات فراوانی کرده است .

شما را به ایزد متعال میسپاریم و آرزومندیم درآینده ای نه چندان دور مردم گیلان باز به دیدارتان نائل آیند و از دانش و پشتکارتان بهره مند شوند.

                                    دوستداران همیشگی شما

                                    مردم گیلان  _ اسفند 1389

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان