Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از جذب 3 هزار مشترک جدید در تیر ماه امسال خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان بیان کرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد رشد داشته و با جذب این تعداد مشترک مجموع مشترکین گاز درگیلان به یک میلیون و 24 هزار مشترک رسیده است.

حسین اکبر ادامه داد: هم اکنون درصد بهره مندی خانوارهای شهری استان 99.96 درصد است و با احتساب مشترکین جدید جذب شده در تیر ماه، درصد بهره مندی خانوارهای روستایی گیلان به 93.5 درصد رسیده است.

وی اظهار داشت: با وجود بهره مندی اکثریت خانوارهای گیلانی از نعمت گاز، عملیات گازرسانی به مناطق باقیمانده که عمدتاً صعب العبور و کوهستانی هستند با جدیت در حال انجام است و بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده تا پایان امسال با گازرسانی به این روستاها درصد بهره مندی خانوارهای روستایی استان به 94.9درصد خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با عنوان این موضوع که عملیات توسعه گازرسانی در گیلان رو به اتمام است هدف اصلی شرکت گاز را افزایش سطح کیفی خدمات در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین گاز بیان کرد و اجرای پروژه های کیفی مختلف از قبیل طرح قرائت و چاپ آنلاین صورتحساب، راه اندازی سامانه پرداخت تلفنی 3415، راه اندازی نرم افزار موبایلی خدمات الکترونیک گاز گیلان و.... را گوشه ای از این اقدامات کیفی عنوان کرد.

اکبر در پایان با اشاره به وضعیت کشور و لزوم صرفه جویی در مصرف انرژی اظهار داشت: در کنار عملیات گازرسانی، فرهنگ سازی الگوی مصرف از جمله اهداف مهم شرکت گاز استان گیلان است و در همین راستا این شرکت با اجرای پروژه هایی مانند طرح سفیران انرژی و همکاری با صدا و سیما، آموزش و پرورش، رسانه های مکتوب و مجازی و سازمان های تبلیغی توانسته تا حد زیادی فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی را در استان ترویج دهد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان