Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان :  معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به طرح استیضاح علی ربیعی توسط نمایندگان مجلس، استیضاح را حق نمایندگان ملت دانست و گفت: لازم است توجه داشته باشیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهتمام به فراهم سازی زندگی شرافت مندانه کارگران و بازنشستگان دارد.

محمدامین سازگارنژاد عصر پنجشنبه در مراسم معارفه مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در رشت افزود: امیدوارم شرایط را درک کنیم؛ محدودیت ها، تنگناها و سختی ها را بدانیم زیرا هوشمندی مجلس در شرایط امروز در برخورد با وزیری که چنین نقش حساسی را در جامعه کارگری دارد، حائز اهمیت است.

وی اضافه کرد: دولت تدبیر و امید با انتخاب دکتر ربیعی تلاش کرد بدنه کارگری در کنار نظام اسلامی، دولت و مجلس بماند و در این شرایط دشوار سازمان روانی جامعه کارگری با استیضاح وزیری که به او اعتماد دارد، تحت فشار قرار می گیرد.

سازگارنژاد استیضاح، سوال و نظارت را حق نمایندگان خانه ملت دانست و با اشاره به فرآیند طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه اخیر مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح کنندگان سوالی را مطرح کردند و توضیحی از وزیر خواستند و به طور طبیعی وزیر باید به کمیسیون تخصصی برود؛ حال اینکه این امر انجام نشده است.

وی با اشاره به شرایط کشور و برخی دشواری های معیشتی افزود: وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به صورت شبانه روزی در تلاش است تا شرایط به گونه ای مدیریت شود که کارگران و بازنشستگان بتوانند با شرافت زندگی کنند و باید همه ارکان نظام از جمله مجلس و دولت دست در دست هم بدهیم.

سازگارنژاد همچنین به شرایط حساس بین المللی و برنامه های دشمنان نظام برای تضعیف اقتدار ملی اشاره و اضافه کرد: نیازمند هوشمندی هستیم و باید خودمان را برای خدمت به مردم، بیشتر از قبل آماده کنیم تا کارنامه ای سرافرازانه داشته باشیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ظرفیت های بسیار گیلان گفت: در این روزهای سخت، این استان سرسبز با ظرفیت هایی که دارد؛ می تواند تکیه گاه خوبی در حوزه هایی همچون اقتصادی و امنیت غذایی باشد.

در پایان این مراسم عباس علیزاده به عنوان مدیرکل جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان