Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در استان گیلان حامیان داخلی مذاکره با آمریکا را انسان هایی ذلیل دانست و گفت: رییس جمهور در گفت وگوی تلویزیونی خود نتوانست دل مردم را شاد کند.

آیت الله رسول فلاحتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه رشت در مصلی امام خمینی(ره) این شهر اظهار داشت: برخی افراد به دنبال ترویج فرهنگ مجرد ماندن در جامعه هستند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه چنین افرادی ازدواج را مانع لذت جویی و تنوع طلبی انسان در مسائل جنسی می دانند گفت: چنین تفکراتی مقدمه زیر پا گذاشتن احکام شرعی است.

آیت الله فلاحتی عدم ارضای شهوت جنسی را عاملی برای بروز مشکلات ذهنی و جنسی دانست و خاطرنشان کرد: ترویج کنندگان فرهنگ تجرد از این مسئله برای ترویج بی بند و باری استفاده می کنند.

امام جمعه رشت با اعلام اینکه فرهنگ تجرد در میان برخی از اقشار جامعه نفوذ کرده است تصریح کرد: امروز شاهد هستیم که برخی افراد اصلا به دنبال ازدواج نیستند و می خواهند مجرد زندگی کنند.

وی فرهنگ تجرد را برگرفته از تفکرات اومانیسمی دانست و خاطرنشان کرد: این تفکر که به انسان گرایی نیز مشهور است انسان را بدون وابستگی به خدا و پیامبران تعریف می کند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تاکید بر اینکه زندگی بشر می بایست با الگوبرداری از سیره پیامبران و قرآن پیش برود ابراز داشت: انسان باید نیاز جنسی خود را ارضا کند اما نباید این امر سبب بی اخلاقی و بی بندوباری شود.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه اثرات منفی لجام گسیختگی در جامعه بسیار زیاد است گفت: این تعبیر که اگر ازدواج کنیم برای ما محدودیت ایجاد می شود تفکر غلطی است که سبب ترویج لجام گسیختگی در جامعه شده و امروز نمونه آن را در برخی کشورهای غربی می بینیم.

امام جمعه رشت با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت امام جواد(ع) خاطرنشان کرد: این امام بزرگوار جوان ترین امام است که در سن 25 سالگی با سمی که همسرش به او خوراند به شهادت رسید.

وی حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) را الگویی برای تمامی جوانان دانست و با اشاره به فرا رسیدن ایام سالروز ازدواج این دو بزرگوار گفت: ثمره این ازدواج پاک امتداد مسیر امامت تا امروز است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه طبق فرموده مقام معظم رهبری بالندگی یک ملت بر این پایه استوار است که مولفه های قدرت خود رت تقویت کند افزود: صبر و مقاومت ملت ایران در برابر دشمنان پوشالی انقلاب یکی از مولفه های کشور است.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اقدامات موذیانه دولت آمریکا علیه ملت ایران گفت: دشمن به دنبال دلسرد کردن مردم است و به همین دلیل اعلام کرده بود که مردم بعد از نماز جمعه راهپیمایی کنند اما مردم خام نیستند و تنها از مقام معظم رهبری تبعیت می کنند.

امام جمعه رشت با تاکید بر اینکه آمریکا به دنبال حمایت از اپوزیسیون های بی انصاف داخلی و ایجاد فضای رسانه ای علیه انقلاب است ابراز داشت: رییس جمهور در گفت وگوی تلویزیونی خود نتوانست دل مردم را شاد کند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال محدود کردن صنعت موشکی ایران و همچنین جلوگیری از حمایت ایران از گروه های مقاومت است افزود: آمریکا همواره به جهان خیانت کرده و ما دیگر آزمون و خطا نکرده و با آن ها مذاکره نمی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اعلام اینکا آمریکا براساس برجام قرار بود تحریم های خود علیه ایران را بردارد تصریح کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای مذاکرات فرموده بودند که آمریکا قابل اعتماد نیست.

آیت الله فلاحتی با اشاره به جنایت های آمریکا در سراسر جهان و حمایتش از گروه های تروریستی خاطرنشان کرد: آمریکا در حالی ایران را حامی تروریست می داند که در از عربستانی حمایت می کند که به اتوبوس کودکان یمنی حمله می کند.

امام جمعه رشت یمن را فلسطین دوم و عربستان را کشوری صهیونیستی دانست و اظهار داشت: آمریکا از تمام جنایات و آدمکش های جهان حمایت می کند و باز هم داعیه دار مذاکره است.

وی افرادی را که در داخل کشور از مذاکره با آمریکا حمایت می کنند انسان هایی ذلیل دانست و عنوان داشت: جای تاسف است که رسانه های ما هنوز در مقابل چنین افرادی موضع نگرفته اند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اعلام اینکه امروز فریاد مرگ بر آمریکای ملت ایران بلند است ابراز داشت: ما تمام ملت های جهانی را گرامی می داریم اما همواره از قاتلان و قدرت های پوشالی اعلام برائت می کنیم.

آیت الله فلاحتی آمریکا را کشور "قداره کش" دانست که از ابتدا نیز قابل اعتماد نبود و خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره از آمریکا اعلام برائت کرده و دیگر فریب او را نمی خورند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان