Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه فساد برخی مدیران موجب شکستن اعتماد عمومی در جامعه می شود گفت: قوه قضاییه باید به صورت جدی با مفسدان اقتصادی برخورد کند.

سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در جشن بزرگ ایثار با حضور رزمندگان، آزادگان و خانواده های شهدای گیلان با اشاره به اینکه نام بردن و ذکر نام جامعه ایثارگری در ایران اسلامی یک شرف و ارزش است اظهار داشت: متاسفانه برخی جایگاه این قشر مقدس را به درستی درک نکرده اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ذکر نام شهدا عاملی شفا بخش و معجزه ای گرانقدر است و ایران اسلامی حیات، صلابت و اقتدار خود را مدیون این قشر مقدس است گفت: هر کشوری از یک قدرت منحصر به فرد برخوردار است.

عبدالله پور با تاکید بر اینکه آمریکا به واسطه قدرت علم و تکنولوژی خود جنایات گسترده ای را در نقاط مختلف جهان انجام داده است بیان کرد: عربستان پول و ثروت را عامل قدرت خود می داند و با صرف هزینه های گزاف در تلاش است که خود را در جهان توانمند و مطرح کند.

وی با اشاره به اینکه باید از خود پرسید که قدرت ایران اسلامی چیست که به واسطه آن تمامی دولت های سلطه دنیا را از منطقه بیرون رانده است خاطرنشان کرد:  امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری همواره وجود شهدا را مظهر قدرت و صلابت جمهوری ایران اسلامی معرفی کرده اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهید با شهادت خود به خدا متصل می شود به واسطه این اتصال، قدرت این را دارد تا از خداوند تحقق اهداف و استجابت دعا های افراد را خواستار باشد تصریح کرد: شهیدان مظهر قدرت، صلابت، ایستادگی و شکوفایی ایران اسلامی هستند.

عبدالله پور با اعلام اینکه رئیس ستاد ارتش نیروی دریایی آمریکا چندین سال پیاپی در نامه ای به علت ناکارآمدی و عدم توانایی ناوهای جنگی خود در مقابله با نیروهای مسلح ایران اسلامی خواستار بازگشت ناو های جنگی آمریکا از خلیج فارس است گفت: ارتش آمریکا دریامحور است.

وی با اشاره به اینکه برخی از این ناو ها از چندین طرف و از شعاع چندین کیلومتری محافظت می شود و با راهدار های هوشمند و پیشرفته حرکت هر جنبنده ای را رصد می کنند افزود: ناوها و تجهیزات ارتش آمریکا در برابر توانمندی های نیروهای مسلح و سپاه پاسداران ایران اسلامی مستأصل است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه سران نظامی آمریکا به درستی به این امر واقف هستند بیان کرد: توانمندی و قدرت نیروهای مسلح و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با وجود رادار های گسترده و هوشمند ناوهای آمریکایی به گونه ای است که بدون شناسایی شدن به ناو های آمریکایی نزدیک می شوند.

وی با اشاره به دستگیری ملوان های آمریکایی در خلیج فارس و با بیان اینکه این ملوانان در زمان دستگیری به شدت ترسیده بودند و حتی بدون شلیک یک گلوله با ترس و بزدلی تسلیم شدند گفت: قدرت ایران اسلامی از صلابت شهدا است و این قدرت ترسی گسترده را در دل های دشمن ایجاد کرده است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با تاکید بر اینکه مظهر قدرت و شکوفایی ایران اسلامی شهدا، ایثارگران و جانبازان هستند که رعب و وحشت گسترده ای در دل دشمنان ایجاد کردند تصریح کرد: همواره باید قدردان ایثارگران، جانبازان، شهدا و خانواده معظم شهدا بود.

وی با اشاره به اینکه همواره دشمن شماره یک ایران اسلامی رژیم جعلی اسرائیل است و قدرت های استکباری مانند آمریکا با همکاری و کمک این رژیم غاصب اهداف خود را در خاورمیانه دنبال می کنند افزود: دشمنان ما و رژیم غاصب صهیونیستی به دنبال این هستند تا غزه ای دیگر در کنار مرز های ایران اسلامی ایجاد کنند.

عبدالله پور با بیان اینکه  تمامی توطئه های و نقشه های شوم دشمنان و رژیم جعلی صیهونیستی پیش از طراحی به دست توانمند ایران اسلامی شناسایی می شود تصریح کرد: هیچ قدرتی جرأت دست درازی به ایران اسلامی را ندارد و دشمنان ما به درستی به این امر واقف هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه تمامی مشکلات اقتصادی کشور با کار و تلاش مسئولان و همیاری مردم برطرف می شود خاطرنشان کرد: ملت در فشار و تنگنای گسترده ای به سر می برند و مدیران و مسئولان باید با یکدیگر مشکلات پیش رو را برطرف کرده و همواره باید در کنار یکدیگر باشند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه درب اتاق مدیران همواره باید برای مردم باز باشد و منافع مردم را بیش از منافع خود دنبال کنند افزود: مشکلات و معضلات موجود در کشور همگی از تحریم ها و وجود آمریکا نیست و این مشکلات ریشه در مباحث داخلی کشور دارد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در شرایط کنونی مسئولان باید تلاش بیشتری را به کار گیرند و مجلس نظارت های خود را افزایش دهد تصریح کرد: ساختاری نادرست به مدل غربی در سیستم مدیریتی کشور وارد شده که نیازمند اصلاح قوانین است.

وی با تاکید بر اینکه برخورد با مفسدان و رانتخواران باید به طور ویژه سرعت گیرد افزود: مفسدان و رانتخواران از قوانین دست و پا گیر برای رسیدن به اهداف خود سوءاستفاده می کنند و مجلس باید نواقص موجود را در حوزه های مختلف از بین برده و بستر سرمایه گذاری را در کشور تسریع کند.

عبدالله پور با بیان اینکه عدم همدلی و همکاری در کشور از تحریم های آمریکا نیست و تنها از مشکلات داخلی است که با همت، تلاش و دوری از اختلافات برطرف می شود تاکید کرد: شأن ملت ایران اسلامی وضعیت موجود نیست و کشور با تنگا ه ها و سوءمدیریت گسترده ای مواجه است.

وی با تاکید بر اینکه یکی از مناطق محدوده معلولین رشت با 407 خانوار از آب آشامیدنی سالم و فاضلاب محروم بود گفت: با همکاری نیروهای جهادی و آب و فاضلاب شهری رشت این منطقه از آب آشامیدنی سالم برخوردار شد و هم اکنون در راستای شبکه فاضلاب بهداشتی این منطقه اقدام شده است.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه سال گذشته هزار واحد منزل مسکونی برای مددجویان کمیته امداد گیلان ساخته شد و این اقدام ادامه دارد بیان کرد: قوانین دست و پاگیر به منظور توسعه و پیشرفت جامعه باید از سوی مجلس بازبینی و اصلاح شود.

عبدالله پور با بیان اینکه با در کنار هم بودن تمامی مشکلات کشور برطرف می شود و باید همواره با دولت برای رفع مشکلات مردم همیار بود افزود: مدیران و مسئولان باید به یکدیگر کمک کنند و همواره برای شنیدن مشکلات و دغدغه های مردم گوش شنوا داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه قوه قضاییه باید به صورت جدی با مفسدان اقتصادی برخورد کند زیرا مدیری که فساد می کند موجب عدم اطمینان مردم به مسئولان می شود گفت: فساد برخی مدیران موجب شکستن اعتماد عمومی در جامعه می شود و شکستن اعتماد عمومی گاه موجب عدم پایبندی مردم به انقلاب می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه برخی نمی خواهند مسائل موجود را درک کنند و به دنبال دعوا و اختلاف هستند خاطرنشان کرد: شرایط کنونی کشور به شدت نیازمند اتحاد، همدلی، انسجام و همت مضاعف است و این عامل با در کنار هم بودن محقق می شود.

عبدالله پور با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر خود را به سرعت طی می کند و در این مسیر هرگز متوقف نمی شود تاکید کرد: پیشرفت و توسعه انقلاب اسلامی به گونه ای است که امروز اسرائیل در مقرهای خود مجبور به استفاده مترجمان بسیار است تا زبان ایرانی، سوری، عراقی و یمنی را ترجمه کند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا می داند که ایران اسلامی به درستی توانایی مقابله با آنها را دارد وگرنه به سرعت به ایران اسلامی حمله می کرد تصریح کرد: تمامی امید آمریکا به فشار های اقتصادی و اختلافات داخلی در کشور است که این عوامل با همت، همدلی و اتحاد به درستی برطرف می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان