Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: امروز برای بهبود معیشت مردم و حل مشکلات جامعه نیازمند تعامل و همبستگی بیشتر مسئولان هستیم.

سید کاظم دلخوش در جلسه شورای اداری که پیش از ظهر جمعه با محوریت معارفه امام جمعه جدید در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان صومعه سرا برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حجت الاسلام صدیقی امام جمعه سابق شهرستان، اظهار کرد: امیدواریم روند خوب تعامل گذشته با حضور امام جمعه جدید نیز ادامه دار باشد.

وی با بیان اینکه امام جمعه در هر شهرستان نقش پدر معنوی مردم را ایفا می کند، افزود: انتظار می رود با توجه به سوابق کاری و اخلاقی حجت الاسلام راشدی نوری با تعامل، اتحاد و همیستگی با مسئولان شهرستان بتوانیم در حوزه فرهنگی گام های مثبتی برداریم.

نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به ویژگی های اخلاقی و رفتاری و سوابق تاریخی مردم این شهرستان، گفت: مردم شهرستان صومعه سرا از همان اوایل انقلاب در همه صحنه های حساس حضور داشته و نقش آفرین بوده اند ولی هیچگاه به مطالبات به حق خود دست نیافته اند.

وی در ادامه با بیان اینکه مسئولان شهرستان صومعه سرا در تمام سال های گذشته تلاش کرده اند تا با تعامل و همبستگی در راستای حل مشکلات مردم گام بردارند، خاطرنشان کرد: من از نیروهای اصولگرا هستم ولی هیچگاه تندروی را از هیچ جناحی قبول ندارم.

دلخوش با بیان اینکه رهبری و ولایت فقیه خط قرمز نظام و مسئولان محسوب می شود، تصریح کرد: معتقدم بهترین کار در شرایط کنونی کشور خدمت صادقانه به مردم و تلاش برای رفع مشکلات است.

وی با اشاراه به اینکه با توجه به این تفکر به هیچ عنوان در سطح شهرستان به دنبال سیاسی کاری نبوده و نیستم، افزود: توصیه همیشه من به مسئولان شهرستان داشتن تعامل و تلاش برای پیگیری مطالبات مردم است.

نماینده صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی همچنین به وضعیت روحانیت شهرستان نیز اشاره کرد و گفت: به رغم وجود کمبود و مشکلات مالی و معیشتی روحانیون شهرستان همیشه در همه صحنه ها به ویژه حوزه های فرهنگی آماده بوده اند.

وی با بیان اینکه امروز متاسفانه جامعه روحانیت بیش از هر زمان دیگر مظلوم واقع شده و از هر سمتی مورد آماج هجمه قرار دارند، تصریح کرد: باید تلاش شود تا شرایط بهبود یافته و مشکلات حل شود.

دلخوش همچنین به برخی اقدامات صورت گرفته در شهرستان صومعه سرا اشاره و خاطرنشان کرد: بیش از ۸۰ درصد مشکلات عمومی مردم شهرستان طی سال های اخیر پیگیری و برطرف شده است.

وی تأکید کرد: خوشبختانه با تعامل و همکاری همه دستگاه و پیگیری های صورت گرفته شهرستان صومعه سرا در بسیاری از شاخص های برخورداری جلوتر از استان و کشور است ولی باید برای بهبود معیشت مردم این شهرستان به ویژه روستاییان تلاش بیشتری شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان