Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار گفت: دشمن به زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب در یادواره شهید "حجت خجسته" و شهدای حوزه پنج شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت در مسجد امیرالمومنین(ع) این شهر اظهار داشت: محفل شهدا با محفل ختم یک انسان تفاوت دارد و علت آن این است که شهدا پایان ناپذیر هستند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه معنای برگزاری محفل ختم یک انسان این است که پرونده آن انسان در دنیا بسته شده است، ابراز داشت: براساس آیات قرآن شهدا زنده هستند و کارشان در دنیا تمام نشده است. برگزار مراسم یادواره های شهدا به این دلیل است که بتوانیم از برکت و بصیرت شهدا استفاده کنیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز انقلاب اسلامی در برابر تمام قدرت های جهان ایستاده و آن ها نیز در برابر انقلاب زانو زدند، تصریح کرد: وقتی مقام معظم رهبری فرمودند "مذاکره نمی کنیم و جنگ هم نخواهد شد" یعنی انقلاب اسلامی سازش پذیر نیست و کشوری نیز جرأت نبرد با ایران را ندارد.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تصور می کردند با به شهادت رساندن افرادی چون "آیت الله مطهری" می توانند انقلاب را نابود کنند، افزود: خداوند به شهدا رزقی داده که حتی پس شهادت نیز تفکرات آن ها نشر پیدا کند.

وی با اشاره به تلاش های امام خمینی(ره) در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی عنوان داشت: هدف امام خمینی(ره) از برپایی انقلاب، جمع کردن بساط سلطنت، برپایی جمهوری اسلامی و رساندن پرچم انقلاب به دست امام زمان(عج) بود.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با اعلام اینکه به فرموده امام راحل، انقلاب اسلامی مقدمه ساز ظهور امام زمان(عج) و تشکیل حکومت مهدوی است، ابراز داشت: امروز دشمن مقام معظم رهبری را شخصی قدرتمند می داند و فهمیده است که تهدیدات مقام معظم رهبری علیه استکبار قابل عملی شدن است.

طائب با اعلام اینکه امروز اسرائیل فهمیده است که جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی به جایی رسیده است که توان نابودی رژیم صهیونیستی را دارد، گفت: رژیم صهیونیستی در حال زوال است و هیچ قدرتی نمی تواند از او حمایت کند.

فرمانده قرارگاه فرهنگی عمار با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی در اوج اقتدار است، تصریح کرد: امروز شرایط جمهوری اسلامی به شکلی است که نیروهای امریکایی در خلیج فارس از نیروهای ایرانی فرار می کنند.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از گرانی های موجود در جامعه تناسبی با وضعیت اقتصادی واقعی ایران ندارد، اظهار داشت: در حال حاضر دشمن به دنبال جنگ اقتصادی با ایران است زیرا در جنگ نظامی و فرهنگی شکسته خورده در حالی که دشمن به زودی شاهد پیروزی ملت ایران در نبرد اقتصادی خواهد بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان