Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صداوسیما با اذعان به اینکه امروز در میدان یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم گفت: هجمه اقتصادی علیه ایران به لطف خدا تهدیدی است که تبدیل به فرصت می شود و ایران به قدرتی اقتصادی تبدیل می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، عبدالعلی علی عسگری عصر امروز در یادواره 142 شهید والامقام بخش کومله شهرستان در صحن آستان امامزاده حسن (ع) این بخش اظهار کرد: شهدای مدافع حرم و دوران دفاع مقدس برای امنیت مردم ایران و حفاظت از انقلاب اسلامی جان خود را تقدیم کردند.

وی با بیان اینکه شهدا نظاره گر اعمال ما هستند افزود: شهید حسین املاکی شهید جاویدالاثر و پهلوانی است که رهبر معظم انقلاب این شهید را قهرمان نامیدند.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه شهادت نصیب هرکسی نمی شود و خدا فرصت شهادت را به هرکسی نمی دهد گفت: شهدا مردان الهی و خدایی هستند و شهادت یک عزت ابدی برای خانواده شهدا و کسانی که دیدگاه شهدا را دنبال می کنند.

علی عسگری با اشاره به اینکه شهدا حق حیات معنوی بر روی همه ما دارند بیان کرد: زنده نگه داشتن یاد شهیدان بسیار بااهمیت است و گرامی داشتن یاد آنان دارای اهمیت است.

وی با بیان اینکه زنده داشتن یاد شهیدان یعنی پیمودن راه آنان است خاطرنشان کرد: شهدا آرمان های بلندی داشتند و به تحولات جامعه بصیرت داشتند و راه ولایت را پیروی می کردند که در همین راه به شهادت رسیدند.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه شهدا دارای قدرت دشمن شناسی بودند گفت: شهدا برای تکالیف خو خدمت می کردند نه برای اینکه به شهرت برسند و مصالح نظام را به مصالح شخصی خود ترجیح می دادند.

علی عسگری با اشاره به نقشه های استکبار برای از بین بردن انقلاب و اسلام خاطرنشان کرد: استکبار با ایجاد داعش به دنبال این بودند که کشورهای حاشیه ایران را تحت سیطره خود بگیرند و بعد به ایران حمله کنند.

وی با اشاره به درخواست دولت های اسلامی از ایران برای کمک تصریح کرد: قاسم سلیمانی ها با حضور مستشاری در منطقه با کمک نیروهای جبهه مقاومت داعش را از منطقه خارج کردند و اگر اقدام جمهوری اسلامی نبود معلوم نبود وضعیت امروز سوریه و عراق در چه وضعی بود.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه استکبار به دنبال سرکوب کردن انقلاب اسلامی است افزود: استکبار به دنبال نابود کردن انقلاب بودند ولی به لطف خدا جمهوری اسلامی به طور واضح و آشکار به قدرت منطقه ای تبدیل شد.

علی عسگری با اشاره به شکست استکبار در جنگ نظامی و منطقه ای بیان کرد: فشار بیشتر برای نفوذ نیروهای تروریستی به داخل کشور، آغاز جنگ اقتصادی و عملیات روانی از حربه های دشمن علیه ایران است.

وی با اذعان به اینکه امروز در میدان یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم افزود: هجمه اقتصادی علیه ایران به لطف خدا تهدیدی است که تبدیل به فرصت می شود و ایران به قدرتی اقتصادی تبدیل می شود.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه فشارهای اقتصادی باعث شد تا متوجه شویم واردات بی رویه به کشور ضرر است تصریح کرد: فکر نکنیم که اقتصاد ایران اقتصاد ضعیفی است و طبق نظر کارشناسان جهان، ایران رتبه 18 اقتصاد در دنیا را به خود اختصاص داده است.

علی عسگری گفت: تحریم برای کشوری مانند ایران که قابلیت خروج از بحران ها را دارد فرصتی است که باید از این فرصت به خوبی استفاده شود.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور، دشمن ما را به تحریم بزرگ تر و جنگ اقتصادی سوق می دهد تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس ایران مقابل چندین کشور بدون تجهیزات کافی صف آرایی و پیروز شد ولی امروز ایران دارای پیشرفته ترین تجهیزات نظامی و قدرت نظامی هستیم.

رئیس سازمان صداوسیما با بیان اینکه باید زودتر به تهدید اقتصادی توجه می کردیم گفت: دولت مردان باید زمینه ای را به صورت مجاهدانه و جهادی برای استعدادهای کشور که ثروت در آن می جوشد ایجاد کنند.

علی عسگری با تأکید بر لزوم توجه به ظرفیت های اقتصادی کشور بیان کرد: استان گیلان یک نقطه طلایی و استثنایی در کشور و دنیا است و ظرفیت های بزرگی دارد و باید از این نعمت خدادادی برای تولید و ایجاد اشتغال تلاش کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان