Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تقاضای جواز تاسیس 177 پروژه صنعتی در استان گیلان از ابتدای امسال تاکنون گفت: این موضوع نشان می دهد علیرغم فشارهای نظام سلطه علیه کشورمان، علاقمندی به سرمایه گذاری در حوزه های گوناگون همچنان وجود دارد.

محمد شریعتمداری شامگاه پنجشنبه در حاشیه افتتاح یک واحد صنعتی در شهر صنعتی رشت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون، در این استان بیش از 70 پروژه به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: البته برخی واحدهای صنعتی باتوجه به شرایط کنونی در زمینه مواد اولیه، نوسانات ارزی و مقررات جدیدی که وضع شده، با مشکلاتی روبرو بودند که در حال رفع شدن است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به افتتاح واحد صنعتی تولید کننده محصولات ورق های فشرده چوبی با روکش ملامینه و هایگلاس در رشت اضافه کرد: این واحد، یکی از واحدهای صنعتی پیشرفته است که شاید در ایران نظیر آن را نداشته باشیم و جای خوشحالی است.

واحد صنعتی تولیدکننده محصولات ورق های فشرده چوبی با روکش ملامینه و هایگلاس با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت در شهر صنعتی رشت افتتاح شد. ظرفیت این واحد صنعتی تولید چهار میلیون متر مربع ورق های فشرده چوبی با روکش ملامین و هایگلاس در سال است و با سرمایه گذاری 34 میلیارد و 612 میلیون تومان در زمینی به مساحت 22 هزار و 307 متر مربع احداث شده است.

نشست با استاندار و نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی از برنامه های امروز وزیر صمت و بازدید از واحد تولیدی چوکا ، افتتاح ساختمان اتاق اصناف لنگرود و نشست با فعالان منتخب حوزه صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف استان از برنامه های فردا (جمعه) شریعتمداری است.

در حال حاضر گیلان دارای بیش از سه هزار واحد صنعتی و 102 هزار واحد صنفی است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان