Sunday، 21 July 2024 | یکشنبه، 31 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: از حضور اعضای هیئت علمی که از کانال گزینش به دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان معرفی نشده باشند در کلاس های درس جلوگیری می شود.

ابراهیم چیرانی عصر امروز در جلسه روسای واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در رشت اظهار داشت: با استفاده از فرهنگ ماه محرم و صفر باید فرهنگ عاشورایی را در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان کاربردی کنیم.

وی با اشاره به اینکه توجه به ارتقای کیفیت آموزشی اصلی مهم در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان است گفت: روسای واحد های دانشگاهی گیلان با دقت نسبت به تشکیل کلاس های آموزشی و حضور به موقع اعضای هیئت علمی در این کلاس ها در هفته نخست شروع نیم سال اول سال تحصیلی جدید نظارت کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به بخشنامه ها و آئین نامه های جدید دانشگاه آزاد کلیه اعضای هیئت علمی حق التدریس از آغاز سال تحصیلی امسال باید نسبت به تائید گزینش علمی و صلاحیت عمومی خود اقدام کنند.

چیرانی با بیان اینکه از حضور اعضای هیئت علمی که از کانال گزینش به دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان معرفی نشده باشند در کلاس های درس جلوگیری می شود خاطرنشان کرد: وصول شهریه های معوقه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گیلان به صورت مناسب اطلاع رسانی شود.

وی با تاکید بر اینکه دانشجویان با اطلاع رسانی مناسب در سطح واحدها باید در جریان اقدامات انجام شده و در دست اجرا قرار گیرند گفت: در اخذ شهریه، تعامل صحیح با دانشجویان رعایت شده و راه های مختلف برای آنان تشریح شود تا دانشجویان با اطلاع از تخفیف شهریه نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان