Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : در جلسه کارگروه رفع موانع تولید به ریاست استاندار گیلان مشکلات موجود در هفت واحد تولیدی بررسی و تصمیم های لازم در جهت حمایت از آنان اتخاذ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان با تسلیت فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی، اظهار داشت: تعدادی از نواقص اجرایی طرح رونق تولید مورد اصلاح قرار گرفته که لازم است بانک ها و دستگاه های اجرایی متناسب با دستورالعمل های جدید اقدام کنند.

وی به وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در گیلان اشاره کرد و افزود: چهار بانک عامل مسئولیت پرداخت این تسهیلات را در استان بر عهده دارند.

نماینده عالی دولت در گیلان با تاکید بر لزوم تسریع در روند پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی، دستور داد نسبت به تشکیل ستادی متشکل از نمایندگان دستگاه های اجرایی در بانک های عامل اقدام شود.

وی ادامه داد: نمایندگان دستگاه های اجرایی موظف هستند تمام وقت در بانک ها حضور داشته باشند و هرگونه اقدام در مسیر تسریع پرداخت تسهیلات را انجام دهند.

استاندار گیلان با بیان اینکه ارزش ریالی پرونده های معرفی شده به بانک ها دو برابر سهمیه استان از تسهیلات اشتغال روستایی است، خاطرنشان کرد: این اقدام به این جهت صورت گرفت که بانک ها بتوانند بهترین طرح ها را انتخاب کنند و درصورت وجود موانع در پرونده ای، طرح دیگری جایگزین شود.

گفتنی است؛ در این جلسه مشکلات هفت واحد تولیدی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم برای حمایت از این واحدها اتخاذ شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان