Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: مشکلات اشتغال مردم تنها با پرداخت تسهیلات برطرف نمی شود و باید تمرکز اصلی خود را بر مسئله اشتغال بگذاریم.

مصطفی سالاری عصر امروز در مراسم معارفه فرماندار جدید شهرستان رشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: هفته دفاع مقدس زمان یادواری دلاوری های جوانان رشید ایران اسلامی است.

استاندار گیلان با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته اهواز خاطرنشان کرد: این حادثه تروریستی نشان از ناتوانی افرادی داشت که در دوران دفاع مقدس نتوانستند به انقلاب آسیبی برسانند.

سالاری با بیان اینکه امروز باید در سطح کشور و همچنین در سطح وحدت بیشتری حاکم شود تصریح کرد: وحدت میان مردم و مسئولان سبب می شود تا بتوانیم وظایفمان را نسبت به مردم به نحو احسن انجام دهیم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با تاکید بر اینکه کشور ایران دارای منابع طبیعی غنی و نیروی انسانی کارآمد است ابراز داشت: وحدت سبب می شود تا بتوانیم از این منابع به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی با اعلام اینکه مسئولان باید بدون قرار دادن تبعیض میان مردم به مشکلات آن ها رسیدگی کنند تصریح کرد: مسئولان باید فعالیت های خود را تنها با نیت رفع مشکلات مردم انجام دهند.

استاندار گیلان ضمن تقدیر از فعالیت های سیدمحمد احمدی فرماندار سابق رشت اظهار داشت: در آینده از توانایی های احمدی در حوزه های اقتصادی استان گیلان به خوبی استفاده می کنیم.

سالاری ضمن معرفی میرشمس مومنی زاده به عنوان فرماندار جدید رشت خاطرنشان کرد: از مومنی زاده توقع دارم تا با ایجاد تعامل میان دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات مردم تلاش کند.

وی با اعلام اینکه شهرستان رشت جمعیت و همچنین گرفتاری های بیشتری نسبت به سایر شهرستان های استان گیلان دارد افزود: باید از ظرفیت رسانه ها و مجموعه های مردم نهاد برای پیشبرد امور شهرستان رشت استفاده شود.

سالاری با بیان اینکه امروز کشور در شرایط حساسی قرار دارد خاطرنشان کرد: امروز مشکل اشتغال جوانان و همچنین مشکلات اقتصادی مردم کاملاً مشهود است و باید تلاش کنیم تا این معضلات را برطرف کنیم.

استاندار گیلان کاهش بروکراسی های اداری و حمایت مناسب از سرمایه گذاران را راهکار رفع مشکلات سرمایه گذاری در استان گیلان دانست و افزود: برخورد های سلیقه سبب نگرانی مردم می شود.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اعلام اینکه صرفاً با پرداخت وام مشکلات اشتغال مردم حل نمی شود اظهار داشت: از فرماندار جدید شهرستان رشت می خواهم تا تمرکز اصلی خود را بر مسئله اشتغال بگذارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان