Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، از تمدید مهلت ثبت نام دوره آموزش خبرنگاری ویژه علاقمندان و فعالان رسانه ای استان خبر داد و گفت: دوره مذکور از 11 مهر به مدت پنج هفته برگزار می شود.

کریم خورسندی اظهار کرد: مهلت ثبت نام برای حضور در دوره آموزش خبرنگاری ویژه فعالان رسانه ای استان و علاقمندان به روزنامه نگاری تا روز پنجشنبه، 5 مهر تمدید شد.

وی با تاکید بر اینکه متقاضیان حضور در این دوره دو ماهه فقط تا ساعت 12 روز پنجشنبه فرصت دارند، تصریح کرد: علاقمندان می توانند در ساعات اداری با شماره تلفن 33323629 تماس گرفته و ثبت نام کنند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان، با بیان اینکه دوره مذکور از روز چهارشنبه، 11 مهر آغاز می شود و به مدت پنج هفته(60 ساعت) ادامه دارد، گفت: در هفته نخست، شیوه های گزارش نویسی و در هفته دوم، اصول روابط عمومی آموزش داده می شود.

خورسندی اضافه کرد: در هفته سوم دوره آموزش خبرنگاری استان، روش های انجام مصاحبه، در هفته چهارم شیوه نگارش و در هفته پنجم روش های خبرنویسی تدریس خواهد شد.

این فعال رسانه ای خاطرنشان کرد: پس از اتمام دوره آموزشی مذکور آزمون پایان دوره برای شرکت کنندگان برگزار می شود که در صورت قبولی در آزمون، گواهی نامه معتبر از سوی دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اهدا خواهد شد.

وی با بیان اینکه ظرفیت کلاس برای این دوره آموزشی 45 نفر است، متذکر شد: افرادی که ثبت نام می کنند باید در همه کلاس ها بدون غیبت حضور داشته باشند تا مجوز حضور آنها برای آزمون پایانی صادر شود.

مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان عنوان کرد: همه مدرسان دوره آموزش خبرنگاری استان گیلان از دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می شوند.

خورسندی، با اشاره به اینکه ثبت نام در این دوره آموزشی برای تمامی علاقمندان به کار روزنامه نگاری آزاد است، اظهار کرد: کپی شناسنامه و کارت ملی، یک قطعه عکس و پرداخت مبلغ 300 هزار ریال از جمله الزامات ثبت نام است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان