Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت  گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا درخواست تغییر بانک های عامل خود را دارند که نشان از برگشت خوردن بدون دلیل پرونده های آن ها توسط بانک ها دارد.

علی لقمانی عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رشت در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: سهم ابلاغی شهرستان رشت از اعتبار اشتغال روستایی بیش از 93 میلیارد تومان است.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با بیان اینکه تاکنون بیش از 70 میلیارد تومان طرح اشتغالزای روستایی برای دریافت تسهیلات به بانک توسعه تعاون معرفی شده است گفت: این بانک تاکنون 2 میلیارد و 775 میلیارد تومان اعتبار پرداخت کرده است.

لقمانی با اعلام اینکه تاکنون 4 میلیارد و 943 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزای روستایی توسط پست بانک به متقاضیان پرداخت شده است گفت: بانک توسعه تعاون، صندوق کارآفرینی امید و پست بانک به ترتیب بهترین میزان پرداخت تسهیلات اشتغالزای روستایی را داشته اند.

وی با بیان اینکه تاکنون 15 طرح در حوزه اشتغال فراگیر به مرحله عقد قرارداد رسیده است خاطرنشان کرد: شهرستان رشت در زمینه جذب اعتبارات اشتغالزا وضعیت مناسبی نسبت به سایر شهرستان های استان ندارد.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان رشت با تاکید بر اینکه دستگا ه هایی اجرایی به طور مناسب طرح های اشتغالزا را به بانک ها معرفی کردند گفت: بانک ها باید در زمینه ارائه تسهیلات اشتغالزا با جدیت بیشتری عمل کنند.

لقمانی با انتقاد از عدم ثبت آمار کاری برخی بانک ها در سامانه کارا گفت: یکی از معضلاتی که امروز با آن مواجه هستیم این است که متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا درخواست تغییر بانک های عامل خود را دارند که نشان از برگشت خوردن بدون دلیل پرونده های آن ها توسط بانک ها دارد./ منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان