Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأکید بر ضرورت ترویج و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر،گفت: برای تحقق این امر نیازمند نگاه مسئولانه و متعهدانه هستیم.

عزت الله ضرغامی بعدازظهر پنج شنبه در مراسم یادواره ۱۵شهید روستای قاسم آبادسفلی بخش چابکسر شهرستان رودسر که در مسجد شهدای این روستا برگزار شد، اظهارکرد: شهادت هنر مردان خدا است و دشمن از وجود همین هنر در ایران اسلامی در هراس است.

وی با بیان اینکه به برکت وجود فرهنگ ایثار و شهادت دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود علیه نظام مقدس اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته ناکام بوده اند، افزود: تا زمانی که در مسیر شهدا گام برداریم انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ماندگار و جاودانه بوده و هیچ گزندی از سوی دشمنان به آن وارد نمی شود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تأکید بر ضرورت ترویج و نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه، گفت: برای رسیدن به این هدف و تحقق امربه معروف و نهی از منکر در سطح جامعه باید همه دارای نگاه متعهدانه و مسئولانه باشند.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره های شهدا و حضور در این مراسم برای هر فردی سازنده است، خاطرنشان کرد: امروز یکی از مهمترین توطئه های دشمنان تخریب فرهنگ ایثار و شهادت و انحراف جامعه از مسیر شهدا است که باید هوشیار باشیم.

ضرغامی با اشاره به نقش فضای مجازی، تصریح کرد: متاسفانه بخش زیادی از زندگی امروز جوانان در فضای مجازی سپری می شود و دشمن با اطلاع از این موضوع به دنبال استفاده از این فضا و تغییر باورهای جوانان و نوجوانان ایران اسلامی است.

وی به تهدیدات فراوان این فضا نیز برای نسل جوان جامعه اشاره کرد و یادآورشد: جوانان با حضور در مراسم شهدا مسیر درست را شناخته و در این مسیر گام برمی دارند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه اتحاد و انسجام و یکپارچگی سبب رشد و توسعه در جامعه می شود، ادامه داد: برای مقابله با دشمن و ایستادگی در برابر توطئه های آنها باید این اتحاد و همبستگی بین مردم و مسئولان حفظ شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان