Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه اگر بودجه در مسیر درست هزینه نشود با مشکل مواجه می شویم گفت: در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است نباید بودجه را بدون ضابطه هزینه کرد.

صادق منتی نژاد ظهر امروز در مراسم معارفه رئیس دیوان محاسبات استان گیلان در رشت اظهار داشت: عملکرد دیوان محاسبات استان گیلان عملکردی مثبت بوده که ناشی از تلاش های مسئولان و کارکنان این مجموعه است.

معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه در شرایط کنون کشور دیوان محاسبات باید تعامل خوبی با دستگا ه ها داشته باشد گفت: رویه های کاری دیوان محاسبات باید در شرایط کنونی با تعامل انجام شود.

منتی نژاد با تاکید بر اینکه هیچکس نمی تواند بگوید که تحریم خوب است اعلام کرد: امروز تحریم های اعمال شده علیه ایران سبب می شود تا به اشکالات و ایرادات کارمان بیشتر فکر کنیم.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده انقلاب به خوبی ضعف های داخلی را می شناسند و امروز لازم است تا ما سیاست های آن ها را شناسایی کرده و اقدامات متقابل انجام دهیم.

معاون حقوقی، مجلس و تفریغ بودجه دیوان محاسبات کشور با اشاره به راهکار های دولت برای کنترل نوسانات بازار ارز افزود: تصمیماتی که در شرایط کنونی کشور و تحت تحریم های دشمنان گرفته می شود باید بر اساس علم و دانش باشد.

منتی نژاد عملکرد مسولان را یکی از مشکلات امروز کشور دانست و تصریح کرد: در شرایط کنونی که دشمن راهکارهای خود را به طور جدی پیدا می کند مردم و مسولان  باید از اختلاف سلیقه پرهیز کنند.

معاون حقوقی، مجلس و تفریح بودجه دیوان محاسبات کشور قانون را ملاک انجام تمام امور دانست و اظهار داشت: افرادی که چهل سال در این نظام خدمت کردند امروز باید به قانون عمل کرده و میدان خدمت را به جوانان واگذار کنند.

وی با بیان اینکه بنگاه های اقتصادی یکی پس از دیگری در حال واگذاری یا تعطیلی هستند افزود: اینکه بودجه کشور به یک تیم خاص اختصاص پیدا کند در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است اصلا توجیه ندارد.

منتی نژاد با اعلام اینکه اگر بودجه در مسیر درست هزینه نشود قطعاً با مشکل مواجه می شویم خاطرنشان کرد: در شرایطی که کشور درگیر جنگ اقتصادی و تحریم است نباید بودجه را بدون ضابطه هزینه کرد.

وی با تاکید بر اینکه شرایط کنونی کشور برازنده مردم نیست اظهار داشت: دولت و مردم باید همانگونه که دشمنان متحدانه در مقابل ما ایستاده با هم متحد باشند و بدانند که ترامپ شاید در مقطعی موفق باشد اما موفقیت دائمی نصیب او نمی شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان