Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اجرای مرحله سوم رزمایش «اقتدار عاشورایی» از حضور ۲۰ هزار نفر از بسیجیان این استان در این رزمایش خبرداد.

سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر یکشنبه در اختتامیه نخستین جشنواره ره آورد سرزمین نور که در سالن اجتماعات مخابرات گیلان برگزار شد با اشاره به اینکه به رغم وجود همه فشارهای خارجی انقلاب اسلامی بعد از ۴۰ سال استوار ایستاده است، اظهارکرد: همه کشورها جهان دارای مبانی قدرت هستند.

وی به کشور آمریکا اشاره و مبانی قدرت این کشور را علم و پول و خرید و جذب نخبگان سایر کشورها عنوان کرد و افزود: هزینه نظامی ارتش آمریکا ۷۷۶ میلیارد دلار معادل ۲۰ تا ۳۰ سال هزینه و بودجه جمهوری اسلامی ایران است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه عربستان صعودی نیز مبانی قدرت خود را بر پول استوار کرده و با پرداخت آن برای خود قدرت می خرد، گفت: قدرت کشور چین مردم و جغرافیای وسیع آن بوده ولی تمام کشورهای جهان با وجود قدرت های نظامی، پولی و امکانات توانایی مقابله با نظام مقدس اسلامی ایران را ندارند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بخشی از قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حق حاکمیت بشار اسد و مردم سوریه و همچنین شکست داعش برای جهان به نمایش گذاشته شد، خاطرنشان کرد: مبنای قدرت جمهوری اسلامی ایران شهدا هستند.

 سردار عبدالله پور با بیان اینکه عده ای از شهدا تعبیر عامیانه دارند و هنوز به درک درستی از شهید و شهادت نرسیده اند، تصریح کرد: تعبیر خداوند از شهدا این است که زمانی که فردی به درجه شهادت می رسید به قدرت الهی متصل می شود.

وی با اشاره به اینکه شهدا زمانی که به شهادت می رسند با اتصال به خداوند به قدرت الهی دست یافته و همان قدرت خداوند در انجام امور را دارند، یادآورشد: دلیل شکست ناپذیری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز اتصال به شهدا و قدرت الهی است.

فرمانده سپاه قدس گیلان تا زمانی که در مسیر شهدا گام برداریم هیچ دشمنی در جهان نمی تواند علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران غلطی انجام دهد.

وی همچنین با اشاره به اینکه رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص) ۲ در دو حوزه دفاعی و خدمات رسانی از ۹ شهریور درگیلان آغاز شده است، افزود: مرحله سوم این رزمایش پنجشنبه ۱۲ مهرماه با حضور ۲۰ هزار بسیجی از سراسر استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می شود.

سردار عبدالله پور با تاکید بر اینکه اجتماع بزرگ بسیجیان نمایشی از اقتدار و قدرت بسیجی است، گفت: در این اجتماع بخشی از توانمندی های بسیج به نمایش گذاشته می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان