Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان به گزارش گروه سیاسی جهان نیوز: آقای فرخ نژاد! شما نماد هستید. نماد فساد و تباهی و زوال فرهنگی. شما نماد کسی هستید که با قالیباف فالوده میخورد و نیم ساعت بعدش با حسن روحانی بستنی میزند.

علی علیزاده کارشناس و تحلیلگر سیاسی مقیم انگلیس در کانال تلگرام خود نوشت:

آقای فرخ نژاد. سلام مجدد. دیروز از شما خواستم طوری سخن نگوید که مطالبتان در منوتو و بی بی سی برای ایجاد بی ثباتی بیشتر ایران استفاده شود و شما در پاسخ به من نوشتید: «چهل ساله توی مملکتمون عده ایی خود شیرین و عده ایی مال مردم خور با تکنیک جنابعالی که "آب به اسیاب دشمن نریزید" و "در این شرایط حساس کنونی" ، مطبوعات و وجدان بیدار جامعه رو به سکوت وا داشتند و چراغها رو خاموش کردن تا سارقان و غارتگران بیت المال با خیال راحت ببرند و بخورن و از حوالی محل اقامت حضرتعالی به ریش این مردم بخندن، نه برادر میگم ،بازم میگم ! حجم گسترده رانت و فساد اقتصادی و فامیل بازی در این مملکت ریشه در همین نگاه جنابعالی داره ، اتفاقا سیاه نمایی، نگفتن و سکوته»

جناب فرخ نژاد!

اولا- من یک فعال سیاسی و رسانه ای هستم. تمام زندگیم همینجا شفاف روبروی شما و مخاطبانم است. اگر گمان میکردم دستگیر کردنتان ذره ای امنیت هشتاد میلیون ایرانی را بیشتر تامین میکند مطمئن باشید به شکل علنی می نوشتم باید دستگیر شوید. آنقدر هم دروغ از مدعیان صنعت حقوق بشر شنیده ام که نگران قضاوتشان نمی بودم. اما معقدم هرگونه برخورد امنیتی با افرادی مثل شما در سالهای گذشته فقط و فقط باعث ایجاد مظلوم نمایی و محبوبیت کاذب برای افرادی مثل شما و گفتار سیاسی تان شده که صراحتا معتقدم گفتارشان استعماری و وطن ستیزانه است. نه. آقای فرخ نژاد. شما و بقیه سلبریتی هایی که این سالها الفبای غیرت ملی را زیر سوال بردند اتفاقا باید در مقابل افکار عمومی احضار و محاکمه شوند. شفاف شفاف. مقابل چشمهای مردم. نه اینکه بروید در مخفیگاه نیروهای امنیتی معامله کنید و بعدا با گرفتن دستمزدهای سنگین فیلمهای خاص بسازید.

دو- گفته اید چهل سال است با سکوت رسانه ها عده ای مال مردم خور و غارتگر بیت المال پولها را به حوالی جایی که من هستم برده اند. آقای فرخ نژاد. حوالی جایی که من هستم دقیقا یعنی کجا؟ شما مگر خودتان گرین کارت آمریکا ندارید؟ چقدر از اموال شما در آمریکا سرمایه گذاری شده؟ چقدر از ریالهای هشتاد میلیون مردم ایران را به دلار تبدیل کرده و در آمریکا و کانادا به شکل ملک و آپارتمان سرمایه گذاری کرده اید؟

سه- آقای فرخ نژاد. شما دوستی عمیق و همکاری حرفه ای جدی با محمد امامی داشته اید. با او و فرزندانش در کانادا و آمریکا رفت و آمد خانوادگی هم دارید. چرا یک بار یک پست درباره محمد امامی نمیگذارید و به مخاطبانتان حقیقت رابطه تان با محمد امامی را نمیگویید؟ چرا نمیگویید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد کسی است که سیزده هزار میلیارد تومن از صندوق بازنشستگی فرهنگیان دزدیده است. به همین راحتی. آقای فرخ نژاد. آیا بخشی از پولی که رفیق شما با خیال راحت از نهصد هزار معلم مستضعف کشور غارت کرد به جیب شما هم رسید؟ شما که اهل شفافیت هستید چرا بعد از پنج سال سکوت یک پست ناقابل درباره محمد امامی و رابطه خودتان با این فرد شفاف سازی نمیکنید؟

چهار- آقای فرخ نژاد. از شخصیتهای فرهنگ خودمان نقل قول و حدیث نمی آورم از رییس جمهور آمریکایی می آورم که گرین کارتش در جیبتان است و پولی که از مردم ایران در می آورید را آنجا خرج و سرمایه گذاری میکنید. جان اف کندی رییس جمهوری امریکا میگوید: «نپرس کشورم برای من چه کرده. بپرس تو برای کشورت چه کردی؟» حالا من از شما میپرسم. فقط یک فقره دستمزد شما در سال نود و دو برای فیلم استرداد چهارصد و هشتاد میلیون تومن یعنی معادل سه میلیارد تومن امروز بود. با این پول چه کردید؟ چقدر برایش مالیات دادید؟ آن موقع برای ندادن مالیات ارتباطات با نیروهای امنیتی و استفاده از پارتی بازی اشکالی نداشت؟ راستی شما که بچه آبادان هستید این سالها میتوانستید با ده درصد پول یک آپارتمان در امریکا، یک مدرسه در آبادان بسازید؟ چرا نساختید؟

پنج- آقای فرخ نژاد. شما نماد هستید. نماد فساد و تباهی و زوال فرهنگی. شما نماد کسی هستید که با قالیباف فالوده میخورد و نیم ساعت بعدش با حسن روحانی بستنی میزند. شما نماد کسی هستید که سال هشتاد و هشت منتقد نظام بودید و همزمان هم از امنیتی ترین نهادهای نظام حقوق های کلان میگرفتید و برایشان فیلم میساختید. شما کسی هستید که در فرهنگ عامه میگویند «بچه زرنگ» و شما به این بچه زرنگ بودن افتخار هم میکنید. اما بچه زرنگ بودن شما و رفقایتان مثل محمد امامی کار ما را به اینجا رسانده. کسی نخواسته نقد نکنید. خواسته با دشمن خارجی همکاری نکنید و با نویز و عربده کشی فضا را آلوده نکنید تا راه اصلاح و اندیشه و تغییر در این جامعه بسته نشود. تا آنها که سلامت مالی و اخلاقی شان اثبات شده و ذهن شان هم مستعمراتی و غربزده نیست، پا به میدان بگذارند و بدون اینکه با دشمن پاس گل بدهند، مقابل فساد و ناکارآمدی بایستند. نه کسانی که رفیق دزد هستند و شریک قافله

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان