Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات موشکی سپاه علیه تروریست ها در سوریه موجب سربلندی بیش از پیش ایران اسلامی شد.

محمدحسین قربانی اظهار داشت: بدون شک عزت هر کشوری به اقتدار آن بستگی دارد و عملیات موشکی سپاه پاسداران نیز که در راستای تحقق همین امر مهم با موفقیت انجام گرفته موجبات سربلندی نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم کرده است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس عنوان کرد: اقدامات دفاعی سپاه پاسداران و انهدام موفقیت آمیز مواضع تروریست ها در سوریه به اعتقاد بنده کاری بسیار به موقع و مقتدرانه بود که علاوه بر نابودی اهداف از پیش تعیین شده قدرت و عزت ایران اسلامی را به رخ دشمنانش کشید.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بیان داشت: به اعتقاد بنده در این فضایی که دشمنان کشورمان با حمایت و تجهیز گروهک ها و تروریست های تکفیری آنان را در مقابل نظام جمهوری اسلامی قرار می دهند اقدامات سپاه به همه آن ها قدرت واقعی کشورمان را نشان داد.

قربانی حملات موشکی سپاه را نقطه عطفی در حوزه دفاع ملی کشورمان دانست و افزود: حملات مقتدرانه سپاه پاسداران به همه نشان داد که ما با هیچ کشور و گروهی که قصد ایجاد نا امنی و فضای رعب و وحشت را در داخل خاک ایران اسلامی داشته باشد مطلقاً تعارف نداریم.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری تروریست ها و حامیان آن بابت هر اقدام خود باید هزینه های چند برابری بپردازند تصریح کرد: عکس العمل شجاعانه و تحسین برانگیز نیروهای سپاه که صلابت نظام را ثابت کرد مورد رضایت و تأیید آحاد ملت شریف ایران اسلامی است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس عملیات موشکی سپاه در سوریه را سومین اقدام بزرگ و عملیاتی کشور در حوزه دفاعی خواند و ابراز داشت: پیام این اقدامات تلافی جویانه سپاه پاسداران این است که ما در زمینه امنیت ملی هرگونه اقدام دشمن را با قدرت پاسخ خواهیم داد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان