Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به جنگ نرم دشمن گفت: آمریکایی ها با سرمایه گذاری روی اینترنت، فضای مجازی و ابزارهای رسانه ای به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع، ازهم پاشیدگی خانواده ها و به انحراف کشیدن جوانان هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، سردار محمد عبدالله پور عصر امروز در یادواره 166 شهید والامقام این شهرستان و 22 شهید مدافع حرم استان گیلان در منطقه گردشگری حیران با بیان اینکه شهدا انسان های معمولی نیستند اظهار کرد: این رفتار و اخلاق شهدا است که فشارها و نقشه های شوم استکبار جهانی را یکی پس از دیگری خنثی می کند.

وی با اشاره به اینکه قدرت رژیم آل سعود در پول و نفت خلاصه شده و آمریکایی ها در قبال اخذ پول، امنیت آن ها را تأمین می کنند افزود: رژیم آل سعود از آمریکایی ها خواسته که اسم آن ها را از لیست کشورهای کودک کش خط بزنند تا در قبال این خوش خدمتی، جیب هایشان را از دینارهای کثیف سعودی پر کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه قدرت ما ایرانی ها بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دوران هشت سال جنگ تحمیلی در شهدا خلاصه می شود تصریح کرد: شهید در جامعه ما آن قدر قدرت دارد که در فصل سرما و زیر باران این همه انسان را در این مکان جمع کرده است؛ شهید به اندازه ای قدرت دارد که شهدای مدافع حرم نظیر شهید حججی ها را تولید می کند.

عبدالله پور با تأکید بر اینکه شهدا انقلاب، دفاع مقدس، حرم و وطن فضای کنونی کشور را ترسیم کرده اند و اگر ما امروز در عراق و سوریه، داعش و تکفیری ها را زمین گیر کرده ایم این به برکت خون شهدا است افزود: شهید بعد از شهادت به خدا وصل شده و قدرت خدایی پیدا می کند و هرکسی که قدرت خدایی پیدا کند، شکست ناپذیر می شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان بابیان اینکه هرکسی که از مسیر شهدا و آرمان های بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی خارج شده و به نظام و انقلاب اسلامی خیانت کند عاقبت به خیر نمی شود گفت: شهدا به ما یاد داده اند که در مواقع سختی گوش هایمان به لب های مقام معظم رهبری دوخته شود و باید اذعان کرد که ملت شریف ایران تا این لحظه از اخلاق، رفتار و منشأ شهدا برای خود نقشه راه ترسیم کرده اند.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی با تبلیغات منفی فضای ایران اسلامی را طوری آلوده می کند که انگار قرار است در کشور قحطی رخ دهد تصریح کرد: آمریکایی ها با سرمایه گذاری روی اینترنت، فضای مجازی و ابزارهای رسانه ای به دنبال ایجاد اختلاف بین اهل تسنن و تشیع، ازهم پاشیدگی خانواده ها و به انحراف کشیدن جوانان هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان