Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: اعمال قانون دریافت مالیات بر ارزش افزوده پنج ساله یکی از عوامل وارد کننده فشار بر صنعت است.

فرهاد دلق پوش ظهر امروز در دیدار با مدیران واحدهای صنعتی شاخص گیلان در رشت اظهار داشت: نباید کاری کنیم تا صنعت علاوه بر فشارهای خارجی، فشار عوامل داخلی را نیز تحمل کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان اعمال قانون دریافت مالیات بر ارزش افزوده پنج ساله را یکی از عوامل واردکننده فشار بر صنعت دانست و گفت: تداوم داشتن این قانون مشکلات حوزه صنعت را افزایش داده است.

وی تضعیف سرمایه گذاری و کارآفرینی را بخشی از تبعات اعمال قانون پنج ساله مالیات بر ارزش افزوده خواند و افزود: دریافت این مالیات بخشی از مشکلات دولت را رفع می کند اما در درازمدت مشکلات فراوان و جبران ناپذیری برای حوزه صنعت ایجاد می کند.

دلق پوش با تاکید بر لزوم حوزه مالیاتی و حوزه صنعت در راستای رفع مشکلات این حوزه خاطرنشان کرد: وجود این تعامل در رفع چالش های موجود در مسیر راه صنعتگران موثر است .

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان توجه دستگاه های حوزه صنعت را عامل ارتقاء شرایط اقتصادی این حوزه دانست و افزود: توجه به حوزه صنعت سبب ایجاد اشتغال، کاهش رکود و افزایش رونق اقتصادی می شود.

دلق پوش با تاکید بر لزوم اتخاذ تصمیمات مناسب برای حوزه صنعت خاطرنشان کرد: مدیران حوزه صنعت باید تلاش کنند تا با اتحاذ تدابیر هوشمندانه و صحیح سبب ایجاد انگیزه و رغبت در سرمایه گذاران حوزه صنعت شوند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان